بهترین خودروهای آفرود سال 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

شاخه ی خودروهای آفرود در سال 2019 قدرت بیشتری پیدا کرده و دیگر تنها به SUV ها محدود نمی شود. در سال 2019 تعداد آفرودها با سایز میانه افزایش داشته و کارخانه ها روز به روز آفرود هایی غول پیکر را روانه ی بازار می کنند. این موجب شده تا کسانی که علاقه به تهیه ی یک آفرود دارند انتخاب های زیادی داشته باشند. اگر میخواهید یک هیولای آفرود یا یک خودروی SUV با سایز میانه را تهیه کنید ، در سال 2019 همیشه با انتخاب های بسیاری روبرو خواهید شد.

مرسدس بنز کلاس G

بهترین خودروهای آفرود سال 2019
بهترین خودروهای آفرود سال 2019

مرسدس کلاس G از سال 1979 به عنوان سمبلی در میان SUV ها شناخته می شود و در سال های اوج رونق این نوع خودرو ها یعنی بیت سال های 90 تا 2000 از بهترین خودروها بوده اند. این سری به تازگی بازگشته ظاهری مربع شکل و قابلیت های آفرود خود را حفظ کرده. اگر به دنبال یک آفرود کلاسیک و لوکس می گردید و مشکلی در خرج کردن پولی بیشتر برای تهیه ی یک آفرود فوق العاده ندارید بهترین انتخاب شما مرسدس G Class خواهد بود.  

پرسرعت ترین موتور جهان 2019

جیپ رانگلر

بهترین خودروهای آفرود سال 2019
بهترین خودروهای آفرود سال 2019

 

زمانی که صحبت از اتومبیل های آفرود شود شاید نتوانید برند و چهره ای شناخته تر از جیپ رانگلر پیدا کنید. نسل 2019 این خودرو ظاهری مدرن تر پیدا کرده و طراحی داخلی آن مثل همیشه زیبا ، جادار و محکم می باشد. صندلی های استفاده شده در این جیپ کارایی مناسب خود را حفظ کرده و علاوه بر این برای تولید آنها از مواد مرغوبی استفاده شده که به طور معمول انتظار دیدن آنها را در یک خودروی لوکس دارید تا یک آفرود خشن. این لوکس شدن رانگلر بی تردید مایع خرسندی عاشقان جیپ خواهد شد اما جایی که جیپ همیشه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد در جاده های آفرود ، جایی که به آن تعلق دارد می باشد.

 

لندروور دیفندر

بهترین خودروهای آفرود سال 2019
بهترین خودروهای آفرود سال 2019

اطلاعات زیادی در مورد مدل 2019 دیفندر منتشر نشده و نمی دانیم که به چه مشخصاتی عرضه خواهد شد اما بی تردید به زودی در یکی از نمایشگاه های آمریکای شمالی به نمایش گذاشته خواهد گردید. چرا نمایشگاه آمریکای شمالی؟ دلیل انجام این کار این بوده که تا به حال در آمریکا نمایندگی فروش نداشته و این نخستین باری خواهد بود که دیفندر پای خود را به آمریکا می گذارد. شرکت نمونه ی مبهمی از این خودرو را در نیویورک به نمایش گذاشته و می خواهد با حضور خود در این بازار با جیپ به رقابت بپردازد.   

 

جیپ گلادیاتور

بهترین خودروهای آفرود سال 2019
بهترین خودروهای آفرود سال 2019

پس از گذشت حدود 25 سال جیپ تصمیم گرفته که یک پیکاپ جدید را به خط تولید خود بازگرداند. گلادیاتور زمانی که در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس به نمایش گذاشته شد نظر بسیاری را به خود جلب کرد. شاید بزرگی آن موجب شود که خیلی علاقمندان بسیاری نداشته باشد ، بی تردید این خودروی 5 فوتی که قابلیت حمل 20 تنه ی درخت را دارد مناسب همه نیست ، اما کسی که می خواهد با کاروان تعطیلات را در نقطه ای مرتفع و دور از دیگران سپری کند گلادیاتور بهترین همراه و همسفر خواهد بود.

 

فورد رنجر

بهترین خودروهای آفرود سال 2019
بهترین خودروهای آفرود سال 2019

 

پس از وقفه و غیبتی طولانی به نظر می رسد که رنجر می خواهد به آمریکای شمالی و ماجراجویی در کوه ها جاده های گلی و جنگل ها بازگردد. شاید فکر کنید که رنجر یه آفرود تمام عیار نبوده و بیشتر برای رفت آمد در شهر مناسب باشد اما فورد نیاز علاقمندان به رفتن در آفرود را درک کرده اند و از این رو رنجر را با تجهیزات آفرود مانند تریل کنترل ، لاستیک های مقاوم و قطور سینی زیرین از جنس استیل و سیستم تعلیق ضد شوک مخصوص جاده های آفرود ارائه نموده تا در مسیرهای آفرود چیزی مقابل او قرار نگیرد.  

 

منبع carbuzz

نظرات بسته شده است.