بهترین دسته های بازی PS4 در سال 2020 در جهان | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین دسته های بازی PS4 در سال 2020 در جهان

این بسیار مشکل است که بخواهید بهترین کنترلرهای بازی را مخصوص کنسول های مختلف بیابید. بی تردید بهترین دسته بازی PS4 همان دسته DUALSHOCK است که همراه کنسول در داخل جعبه قرار داده می شود. اما اگر دسته ای بزرگتر را ترجیح میدهید شاید Xbox One Pad دسته مناسب شما باشد. در ادامه به بهترین دسته های بازی PS4 سال 2020 اشاره خواهد شد. اما پیش از آغاز، بهتر است بدانید دسته بازی PS4 قابل اتصال به کنسول PS5 خواهد بود که خبری خوش برای طرفداران کنسول بازی سونی می باشد.

اما استفاده از دسته PS4 با کنسول PS5 شرایطی دارد، به عنوان مثال نمی توانید بازی های مخصوص PS5 را با دسته های PS4 بازی کنید زیرا این نوع بازی ها برای اجرا نیاز به فناوری Dual-sense دارند که دسته PS4 فاقد آن می باشد. اما می توانید باز یهای قدیمی PS4 را با کنسول PS5 و دسته PS4 اجرا کنید.

حالا نوبت معرفی بهترین دسته های بازی PS4 2020 رسیده که اکثر آنها توسط سونی لایسنس شده اند که نوعی گارانتی عملکرد درست آنها خواهد بود. تمامی دسته هایی که در این مقاله به انها اشاره خواهد شد از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تا به حال تولید شده می باشند.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Sony DualShock 4
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Sony DualShock 4
  • دسته Sony DualShock 4

همیشه و همه جا بهترین دسته ای که می توانید برای کنسول خود تهیه کنید دسته اصلی DualShock 4 است. این دسته طراحی بسیار حرفه ای داشته و علاوه بر آن سبک، محکم و کاملا بیسیم است. یک صفحه لمسی و اسپیکر این دسته را به محصولی منحصر به فرد تبدیل کرده اند. می توان آن را در رنگ های متنوع قرمز، آبی، طلایی و سبز خریداری کرد. اگر نمی خواهید در حین بازی برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید می توانید با اتصال هدفون کار را برای خود و دیگر اعضای خانوده آسان کنید، ویژگی که در دسته  Xbox One قرار داده نشده است. تنها مشکل این دسته شاید باتری شارژی اش باشد که 8 ساعت امکان استفاده از دسته را فراهم می کند و برای بازیکنان حرفه ای چندان مناسب نیست. بهترین روش این است که دو دسته DualShock4 را خریداری کرده و در زمانی که از یکی استفاده می کنید، دیگری در حال شارژ شدن باشد.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Nacon Revolution Unlimited Pro
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Nacon Revolution Unlimited Pro
  • دسته بازی Nacon Revolution Unlimited Pro

اگر علاقمند به کنسول بازی PS4 هستید اما به استفاده از دسته Xbox Box One عادت دارید، پیشنهاد ما به شما دسته بازی Nacon revolution Unlimited Pro است. ویژگی اصلی این دسته ها 8 جهته بودنشان است، دسته های معمولی تنها دارای 4 جهت می باشند. این دسته ها برای Esports یا افراد حرفه ای طراحی شده اند. اما با این حال مانند دسته Vantage که دسته ای حرفه و گران قیمت است، نمی باشد. اگر دسته ای بازی بزرگ و متفاوت با دکمه های بیشتر می خواهید، بهترین گزینه شما Nacon Revolution خواهد بود.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان SCUF Vantage
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان SCUF Vantage
  • دسته بازی SCUF Vantage

اگر یک حرفه ای هستید و می خواهید دسته ای خوشدست و مملو از ویژگی را تهیه کنید، دسته بازی SCUF Vantage انتخابی مناسب خواهد بود. این دسته برای حرفه ای ها طراحی شده، دکمه های آن قابل تعویض بوده و پد لمسی آن دارای پشتیبانی صوتی می باشد. دکمه های پشتی آن مانند دکمه های دسته Xbox Elite هستند. در این دسته ویژگی هایی قرار داده شده که در دسته DualShock4  دیده نمی شود.

نوع ساخت این دسته به گونه ای است که بتوانید به راحتی برای ساعت ها بدون بروز کوچکترین مشکل به ادامه انجام بازی بپردازید. اما در آخر باید بدانید که این دسته گران قیمت است و در خریداری آن باید با احتیاط رفتار نمایید.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Razr Raiju
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Razer Raiju
  • دسته بازی Razer Raiju

دسته بازی Razer Raiju مخصوص بازیکنانی طراحی شده که عادت به بازی های فصلی یا Seasonal دارند. تمامی دکمه های این دسته قابل تغییر است و علاوه اینکه می توانید میزان حساسیت آنها را نیز تعیین نمایید. این ویژگی ها این دسته را به هوشمند ترین دسته بازی تبدیل کرده اند. حساسیت آنالوگ های این دسته نیز قابل تنظیم می باشند. مانند دیگر دسته ها، دسته بازی Razer Raiju بدنه ای بزرگتر داشته و مانند دسته بازی Xbox One می باشد. دسته بازی Razer پیشرفته ترین دسته بازی PS4 است اما برای تهیه ی آن باید مبلغ زیادی را پرداخت نمایید.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Mini Wired
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Mini Wired
  • دسته بازی Mini Wired

اگر دستانی کوچک دارید و یا می خواهید دسته بازی ps4 را مخصوص کودکان تهیه کنید بهترین گزینه شما Hori Mini Wired است. این دسته بازی کابلی 10 فوتی داشته و 40 درصد کوچکتر از دسته بازی DualShock4 می باشد. این کوچکی موجب می شود تا استفاده از آن سخت تر شود اما به بهای پایینی که برای تهیه آن پرداخت می کنید می ارزد. این دسته فاقد چراغ پشت، شوکر ، اسپیکر و قابلیت اتصال میکروفون است . بدین معناست که قابلیت اجرای بعضی بازیها را ندارد. شرکت سونی اعلام کرده که این دسته بازی با اکثر بازی های PS4 قابل استفاده است.

بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Nacon Asymmetric
بهترین دسته بازی PS4 در سال 2020 در جهان Nacon Asymmetric
  • دسته بازی Nacon Asymmetric

دسته بازی Nacon Asymmetric به راحتی قابل استفاده بوده و مخصوص کسانی طراحی شده که علاقه به استفاده از دسته بازی Xbox One دارند. بزرگتر بودن این دسته بی دلیل نیست زیرا کاملا ضد ضربه می باشد. ضد ضربه بودن این دسته موجب شده تا چراغ، حسگر حرکتی، اسپیکر و ورودی میکروفون نداشته باشد. این ویژگی ها برای اجرای بعضی بازی ها اساسی می باشند.

 

هندزفری ال جی TONE Free FN4 محصول سال 2020

هندزفری ال جی TONE Free FN6 محصول سال 2020

نظرات بسته شده است.