Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز سال 2019

بهترین دستگاه اسپرسو ساز سال 2019

امروزه بسیاری علاقه به نوشیدن قهوه دارند و بهترین و خالص ترین  نوع قهوه ، اسپرسو بوده که برخی دستگاه ها آن را به صورت بسیار حرفه ای بدست می آورند ولی  بعضی دیگر خیلی نمی توانند عصاره را از قهوه ی آسیاب شده بگیرند. طعم ، بو و در مجموع درست دم کشیدن قهوه به مهارت بالایی نیاز دارد که گاهی این میزان مهارت را باریستا داشته و گاهی دستگاه ، اما اگر مهارت کافی را ندارید و نیاز به کمک برای نوشیدن یک فنجان اسپرسو واقعی دارید این مقاله می تواند به شما کمک کند که بهترین دستگاه اسپرسو ساز را به میزان بودجه ای که دارید تهیه کنید. دستگاه هایی که مجهز به دمنده ی شیر و سیستم پیچیده ی عصاره گیری هستند ارزان قیمت نبوده و باید جهت تهیه ی آنها مبلغی بالای 600 دلار را هزینه کنید.

البته دستگاه هایی با قیمت های 100 دلاری نیز در بازار هستند که شاید به شما قهوه ندهند بلکه تنها چیزی شبیه به آن را برای شما درست می کنند. در ادامه به معرفی بهترین دستگاههای اسپرسو خواهیم پرداخت.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز

دستگاه اسپرسو Breville Barista Express

 

شاید بتوان گفت با قیمت 600 دلاری دستگاه اسپرسو Breville Barista Express بهترین دستگاه اسپرسو ساز خواهد بود که می توانید خریداری کنید. Breville ترکیبی فوق العاده از کارایی ، ویژگی های مختلف و قیمت مناسب است. شاید قیمت 600 دلاری آن کمی تند به نظر برسد اما میتواند قهوه را برای شما آسیاب کرده درون محفظه ی مخصوص نگه داشته و سپس به پرتافیلتر منتقل نموده و فوم شیر را هم بگیرد. در تست ها و مقایسه های انجام شده نیز نشان داده که می تواند خوش طعم ترین اسپرسو را در میان دیگر دستگاه ها ارائه کند.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز

بهترین دستگاه اسپرسو با بهای پایین تر از 200 دلار : Cuisinart EM-100

با اینکه با قیمت 166 دلاری ، فاقد آسیاب می باشد ، دستگاه اسپرسو EM-100 مجهز به چندین ویژگی بوده که میتواند شما را ترغیب به خرید آن کند. این دستگاه قدرت بالایی در گرفتن عصاره ی قهوه دارد. علاوه اینکه در تست های انجام شده پس از دستگاه Breville بر اساس طعم ، بو و کیفیت کلی اسپرسو گرفته شده در جایگاه دوم قرار گرفت. این دستگاه قابلیت گرفتن فوم از شیر را داشته مجهز به یک وارمر مخصوص لیوان می باشد.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز

بهترین دستگاه اسپرسو با قیمت پایین تر از 100 دلار : Mr.Coffee ECMP50

شاید قیمت 99 دلاری این دستگاه اینطور نشان دهد که نمی تواند کارایی مناسبی داشته باشد اما Mr.Coffee ECMP50 با توانایی بالای خود در گرفتن اسپرسو می تواند شما را غافلگیر کند. این دستگاه اسپرسو هایی خوش طعم ، قوی را با کرمی مناسب گرفته که می تواند پایه ای مناسب برای درست کردن کاپوچینو ، لته و یا دیگر نوشیدنی های گرم با پایه ی اسپرسو باشد. هرچند جدا کردن فوم از شیر با استفاده از این دستگاه کمی مشکل بوده و به تمرین نیاز دارد زیرا لوله ی دمنده ی این دستگاه کمی کوتاه تر از انتظار است.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز

چگونه یک دستگاه اسپرسو را به صورت دقیق تست نماییم

 

تست کردن دستگاه های اسپرسو مشابه به تست دستگاه های قهوه ساز می باشد. در ابتدا نیاز دارید تا تمامی قطعات جدا پذیر که به طور معمول شامل پورتافیلتر ، قطعات فلزی گروپو و مخزن بویلر است را خارج کرده ، شسته و در در سر جای خود قرار دهید ، سپس از دستگاه بدون استفاده از قهوه تست گرفته و تنها بگذارید آب داغ خارج شده تا موادی که در لوله و بویلر قرار گرفته اند خارج شوند. سپس قهوه را آسیاب کرده ، به میزان کافی در پورتافیلتر ریخته و تمپ کنید ، البته تمپ یا فشردن قهوه نیاز به تمرین داشته و اگر به میزان کافی آن را تمپ نکنید دم نمی کشد و اگر بیش از حد آن را تمپ کنید میسوزد ، پس با دقت این کار را انجام دهید تا یک فنجان اسپرسوی خوش طعم را گوارای وجود کنید.

پرفروش ترین بازی های 2019 در ماه آپریل

بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.