بهترین دوچرخه دنیا ؛ بررسی 5 تا از بهترین های ارزان قیمت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین دوچرخه دنیا ؛ بررسی 5 تا از بهترین های ارزان قیمت

بهترین دوچرخه دنیا ؛ بررسی 5 تا از بهترین های ارزان قیمت

حالا که دوچرخه سواری روز به روز محبوبیت بیشتری به دست می آورد، شاید بخواهید آخر هفته را به دوچرخه سواری بگذرانید. برای آن که شروع خوبی داشته باشد لازم است که وسیله ی خوبی تهیه کنید. اگر همیشه در زمین های صاف و هموار دوچرخه سواری کرده باشید، دوچرخه سواری بر روی زمین های ناهموار برای شما سخت می شود. دوچرخه های قدیمی نسبت به دوچرخه های جدید هیچ حرفی برای گفتن ندارند. دوچرخه های امروزی با کربن و آلومینیوم ساخته می شوند و سبک و محکم هستند. داشتن دوچرخه ی خوب می تواند دوچرخه سواری را آسان تر و لذت بخش تر کند. فناوری ساخت بدنه ی دوچرخه، در چند سال اخیر پیشرفت های زیادی کرده است. برای خرید دوچرخه باید به بدنه، چرخ، پدال؛ دنده ها و ترمزها توجه کرد. در زیر مورد از بهترین دوچرخه دنیا با قیمتی کمتر از 2000 دلار معرفی می شوند:

شماره ی 1: SPECIALIZED ROUBAIX SPORT

بهترین دوچرخه دنیا
بهترین دوچرخه دنیا

نکات مثبت: بدنه ی سبک قابل حمل، قطعات بادوام، ترمز دیسکی. 

نکات منفی: قیمت نسبتا بالا.

نام این دوچرخه از مسابقه ی پارس به روبیکس گرفته شده است. این دوچرخه ی هوشمند دارای کارتریج Future Shock است که سطح دوچرخه را برای عبور از موانع تا 20 میلی متر بالا می آورد. بدنه کمی حجیم است اما به آن معنی نیست که وزن زیادی هم داشته باشد. فرمان دوچرخه در مدیریت کردن ناهمواری های جاده بسیار متفاوت ظاهر می شود و زین راحت آن سبب می شود ساعت ها دوچرخه سواری اصلا خسته کننده نباشد. استفاده از چرخ های تست شده ی DT R470 از یک دوچرخه سواری سریع خبر می دهد. سیستم ترمز و دنده ی Shimano 105 نسبت به قیمت دوچرخه کمی ضعیف است. این دوچرخه به ستون فقرات و مچ دست و پا آسیبی وارد نمی کند. 

شماره ی 2: BMC TEAMMACHINE SLR03 ONE

بهترین دوچرخه دنیا
بهترین دوچرخه دنیا

نکات مثبت: زیبایی، قیمت مناسب، سرعت بالا.

نکات منفی: خاص نبودن.

کمپانی سوئیسی BMC بعد از نظر سنجی از دوچرخه سواران حرفه ای، دوچرخه ای کربنی با عملکرد عالی طراحی کرد. دوچرخه سواران مبتدی که قصد پیشرفت دارند، می توانند از این دوچرخه استفاده کنند. با این دوچرخه می توان در مسابقات محلی شرکت کرد و دوچرخه سواری تفریحی طولانی مدت را تجربه کرد. سیستم دنده ها و ساختار کلی این دوچرخه نشان می دهد این دو چرخه عمر بالایی دارد.

شماره ی 3: CANYON ROADLITE CF 8.0 

بهترین دوچرخه دنیا
بهترین دوچرخه دنیا

نکات مثبت: مناسب برای دوچرخه سواری در شهر، راحت و مقاوم، سریع.

Canyon یک برند آلمانی است که عادت به ساخت دوچرخه های باکیفیت با قیمت مناسب دارد. به این دوچرخه، دوچرخه ی تناسب اندام نیز گفته می شود. هرچند این نام برای این دوچرخه با پدال و میله های  مسطح نیست. این دوچرخه فوق العاده است. برای دوچرخه سواری در شهر، دوچرخه ای بهتر از این وجود ندارد. بدنه و زین مناسب و راحتی دارد و به خوبی سرعت می گیرد. بدنه ی این دوچرخه کربنی است، قطعاتش Shimano Ultegra است، ترمز دیسکی دارد و دارای چرخ های DT Swiss E 1800 می باشد. 

 

شماره ی 4: RIDLEY NOAH ULTEGRA

بهترین دوچرخه دنیا
بهترین دوچرخه دنیا

نکات مثبت: زیبایی، چند منظوره بودن، مناسب برای مسابقه.

نکات منفی: سنگین تر بودن نسبت به سایر دوچرخه های کربنی.

شاید دیده باشید که دوچرخه سواران حرفه ای در مسابقات از این دوچرخه استفاده می کنند. این دوچرخه مشخصات دوچرخه های رده بالا را ندارد اما با توجه به قیمتش و چند منظوره بودنش انتخاب بسیار خوبی است. بدنه ی کربنی خوب دوچرخه سبب شده تا علاوه بر استفاده ی روزمره برای مسابقات هم بتوان از این دوچرخه استفاده کرد. این دوچرخه نسبت به سایر دوچرخه های کربنی، وزن بیشتری دارد. استفاده از Shimano 105 و Ultegra باعث شده تا قیمت گوشی مناسب باشد و در عین حال تعویض دنده نرم و روان باشد. 

شماره ی 5: EDDY MERCKX SANREMO76 ULTEGRA 

بهترین دوچرخه دنیا
بهترین دوچرخه دنیا

نکات مثبت: مناسب برای سرعت گرفتن، بدنه ی عالی، زیبایی. 

نکات منفی: قیمت بالا

این دوچرخه همان دوچرخه ای است که باعث شد یک نفر برنده ی 7 مسابقه  از 10 مسابقه باشد. این دوچرخه ی سبک و راحت برای دوچرخه سواری بلندمدت مناسب است. علاوه بر بدنه ی کربنی آیرودینامیکی، این دوچرخه دارای دنده ی Shimano Ultegra است و فرمول برنده شدن را در خودش دارد. 

سخت ترین کار دنیا کدام شغل است ؟ معرفی 5 شغل اول

سریع ترین حیوان جهان ؛ معرفی 5 حیوان سریع بر اساس رتبه

پر درآمد ترین شغل های دنیا

منبع t3

نظرات بسته شده است.