بهترین فیلم های عاشقانه 2019 به انتخاب تماشا گران و میزان فروش | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین فیلم های عاشقانه 2019 به انتخاب تماشا گران و میزان فروش

هنر رومنس همیشه در حال تغییر بوده و معنی آن نیز هر ساله در حال تغییر است و این را در فیلم های رومانتیک که هر ساله در سینماها به روی پرده می آیند نیز می توان دید. پیشتر فیلم های رمانتیک غم و اندوه از ارزش ها بودند و شاید بارزترین مثال اخیر تصادف آن هتوی در فیلم One Day بود. اما زمان آن روزها به سر رسیده و فیلم های عاشقانه ی امروزی پر از خنده و قهقهه زدن بوده و دیگر خبری از غم و اندوه نیست ، ممکن است آنها بالا و پایین داشته باشند اما شادی در داستان آنها تلفیق شده. در ادامه به بهترین فیلم های عاشقانه 2019 اشاره خواهیم داشت. 

با ما همراه باشید تا با بهترین فیلم های عاشقانه 2019 آشنا شوید:

4- فیلم Gloria Bell

فیلم Gloria Bell
فیلم Gloria Bell

شاید فیلم Gloria Bell عاشقانه کمی نسبت به دیگر فیلم های برتر جدی تر باشد زیرا زندگی زنی به نام گلوریا که نقش آن را جولیان مور ایفا می کند نشان داده که به تازگی از همسرش جدا شده و باری دیگر زندگی مجردی را تجربه می کند. او در جامعه ی آمریکایی با اتفاقاتی جالب روبرو شده تا اینکه با جان تورتورو روبرو شده و داستان زندگیش تغییر می کند. 

3- فیلم Yesterday 

فیلم Yesterday 
فیلم Yesterday

البته که فیلم Yesterday بیشتر در مورد عشق به گروه موسیقی بیتلز است و هیچ شکی در آن نیست. اما اتفاقات که در زندگی جک مالک شخص اول فیلم رخ میدهد موجب نزدیک تر شدن ا با دوست دوران کودکیش شده و داستانی عشقی را برای او رقم میزند. زمانی که خوانندگی جک و شعرهایش رونق میگیرد او باید یکی را انتخاب کند ، زندگی یک هنرمند یا زندگی یک عاشق.

2- فیلم Long Shot 

فیلم Long Shot
فیلم Long Shot

چند بار برای مردی اتفاق می افتد که از زندگی نا امید شده و ناگهان پرستار دوران کودکی خود را پیدا می کند که در کنگره ی آمریکا بوده و می خواهد نامزد ریاست جمهوری آمریکا شود؟ خب پاسخ هیچوقت است. اما فیلم ها بر اساس واقعیت نیستند و تجربیاتی را که ما شاید هیچوقت با آنها برخورد نداشته باشیم را نشان میدهند. چیزی که فیلم Long Shot را خاص میکند رابطه ی بین بازی ست رگان و چارلیز ترون است. 

1- فیلم Always Be My Baby 

فیلم Always Be My Baby
فیلم Always Be My Baby

شاید هر یک از ما برای ازدواج شخصی را در انتهای ذهنمان داشته باشیم و با خودمان بگوییم که شاید مناسب باشد اما الان نه. اما به طور معمول هیچوقت فرصتش را پیدا نمی کنیم که به رابطه با آن افراد شانسی دهیم و بخواهیم آن را امتحان کنیم. در فیلم Always Be My Baby علی ونگ و رندال پارک از جذاب ترین کسانی بوده اند که حقیقت این نوع رابطه را به نمایش گذاشته و به زوج جذاب سال تبدیل شده اند. در این فیلم یکی آشپزی موفق بوده و دیگری یک آهنگ ساز هیپ هاپ پیش پا افتاده که رابطه این جذاب را بین این دو نفر به تصویر میکشد. 

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

عوامل سریال بازی تاج و تخت به جنگ ستارگان می‌روند

منبع esquire

نظرات بسته شده است.