Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین موبایل های 2019 در هفته ی پانزدهم

بهترین موبایل های 2019 در هفته ی پانزدهم

بهترین موبایل های 2019 : در هفته ی پانزدهم سال 2019 گوشی های سری A سامسونگ به نوعی کل جدول را از آن خود کرده اند. در این هفته سامسونگ از گوشی قدرتمند ، پیشرفته و تازه ی خود یعنی Galaxy A80 رونمایی نموده و همین ویژگی های استثنایی موجب شد تا Galaxy A80 مدل نسبتا مشابه و جدید سامسونگ یعنی Galaxy A50 را کنار زده و در جایگاه نخست قرار بگیرد. اما در این لیست گوشی Galaxy A70 شرکت سامسونگ توانست با وجود رقابت شدید جایگاه چهارم خود را حفظ کند.

اما Galaxy A30 توانست با فناوری و کارایی مناسب در جایگاه هشتم قرار بگیرد. اما گوشی که با شگفتی بسیاری افت داشته و دلیل آن توجه بیشتر سامسونگ به سری A بوده Galaxy S10 Plus که در جایگاه دهم قرار گرفته.

اما گوشی های تازه شرکت هوآوی یعنی سری P30 با سرنوشت های متفاوتی مواجه شده اند. گوشی P30 Pro با یک پله سقوط در جایگاه سوم قرار گرفته و مدل ساده یعنی P30 با دو پله سقوط در جایگاه نهم و اما مدل Lite آن سه پله بالاتر رفته و در مکان ششم قرار گرفته. تنها محصول شرکت شیائومی که در این لیست قرار گرفته Redmi Note 7 بوده که در جایگاه پنجم و مدل Pro آن در جایگاه هفتم لیست قرار گرفته اند.

اما گوشی های که از این لیست بهترین موبایل های 2019 حذف شده و جای خود را به سری Galaxy A سامسونگ داده اند گوشی های Nokia X71 و Galaxy M30 بوده اند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.