بهترین هدفون های نویز کنسلینگ 2021 + به همراه قیمت و مشخصات | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین هدفون های نویز کنسلینگ 2021 + به همراه قیمت و مشخصات

نویز کنسلینگ شاید یکی از ویزگی های معمول برای هدفون های بیسیم به حساب نیاید اما روز به روز به محبوبیت آن افزوده می شود و کاربرهای بیشتری به اهمیت آن پی می برند. اگر در حین گوش دادن به موسیقی مورد علاقه یا برقراری تماس های مهم کاری می خواهید هیچ صدایی از محیط اطراف شما را آزرده نکند، این مقاله می تواند بهترین هدفون نویز کنسلینگ 2021 مورد نظرتان را به شما معرفی کند.

هدفون انکر Soundcore Liberty Air 2 Pro
هدفون انکر Soundcore Liberty Air 2 Pro

هدفون انکر Soundcore Liberty Air 2 Pro

” بهترین هدفون کمتر از 150 دلار ”

قیمت : 129 دلار

اگر داشتن بیس Base قدرتمند از ویژگی هایی است که در هدفون خود به دنبال آن هستید و در کنار آن داشتن نویز کنسلینگ از دیگر فاکتورهای مهم شما برای تهیه یک هدفون بیسیم است، بی تردید هدفون Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro یکی از بهترین انتخاب های با قیمت کمتر از 150 دلار برای شما خواهد بود. اتصالی که این هدفون ها با گوشی شما برقرار می کنند به میزان کافی پایدار بوده تا بتوانید تمامی مکالمات را بدون کوچکترین نقص و مشکل به پایان برسانید. هدفون Anker Sondcore Liberty Air 2 Pro قطعا یکی از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ 2021 می باشد.

هدفون اپل AirPods Pro
هدفون اپل AirPods Pro

هدفون اپل AirPods Pro

“بهترین هدفون ها مخصوص iOS ”

قیمت : 199 دلار

هدفون Apple AirPods Pro بهترین گزینه برای استفاده در کنار آیفون می باشد، به خوبی به آنها متصل شده و به سادگی می تواند از ویژگی های مختلف آنها استفاده کنید. قیمت 199 دلاری بی تردید مبلغ بالایی بوده و از این رو اگر صاحب یک گوشی اندرویدی هستید شاید تمایلی به خریداری آن نداشته باشید. اما ویژگی ANC یا آنتی نویز کنسلینگ آنها به طور بی نظیری مهندسی شده به طوری که نه برای مکالمه با ایجاد صدای اضافه مشکل ساز باشد و نه در هنگامی که هدفون ها بدون اینکه موسیقی در حال پخش باشد روی گوشتان باشند. بسیاری از هدفون های نویز کنسلینگ زمانی که بر روی گوش هستند و موسیقی یا مکالمه ای وجود نداشته باشد صدای “هیس” ایجاد می کنند که هم آزار دهنده بوده و هم در مدت زمان طولانی به گوش ها آسیب وارد می نمایند.

هدفون بوز QuiteComfort Earbuds
هدفون بوز QuiteComfort Earbuds

هدفون بوز QuiteComfort Earbuds

“هدفون برتر نویز کنسلینگ”

قیمت : 279 دلار

در میان گزینه های پر تعداد هدفون های مجهز به ANC، هدفون های Bose QuiteComfort Earbuds از بهترین گزینه های قابل تهیه ی شما می توانند باشند زیرا هم قیمت مناسبی دارند و هم توانایی تولید صدای با کیفیت و شفاف و شاید از همه مهمتر ویژگی ANC بسیار تاثیرگذار. گذشته از این ویژگی های فوق العاده آنها اتصالی پایدار را با گوشی های هوشمند اندرویدی و iOS برقرار می کنند و دلیل آن پشتیبانی از بلوتوث 5.0، AAC و SBS می باشد که دیگر هدفون ها فاقد آنها می باشند.

هدفون آمازون Echo Buds
هدفون آمازون Echo Buds

هدفون آمازون Echo Buds

” دستیار هوشمند Alexa ”

قیمت : 130 دلار

هدفون های جدید شرکت آمازون با ویژگی های کاربرد بسیار و قیمت مناسب موفق به جلب نظر بسیار از منتقدین شده اند. هدفون Amazon Echo Buds نسبت به قیمتشان امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار میدهند، امکاناتی مانند راحتی در استفاده برای کاربر، قرارگیری مطمئن در گوش، هوش مصنوعی الکسا و نویزکنسلینگ طراحی شده توسط شرکت Bose . تنها شاید طراحی ظاهری آنها باب میلتان نباشد و از این رو بخواهید هدفون های هم قیمت Samsung Galaxy Buds را جایگزین انتخاب آنها نمایید.

هدفون جبرا Elite 85t
هدفون جبرا Elite 85t

هدفون جبرا Elite 85t

” بهترین جایگزین محصولات Bose و Apple ”

قیمت : 230 دلار

شرکت جبرا همیشه خواسته با ارائه محصولات متفاوت توجهات را جلب خود و بی تردید با عرضه هدفون Jabra Elite 85t موفق به انجام این کار شده است. ویژگی که این هدفون را نسبت به دیگر هدفون های مشابه متمایز نموده اپلیکیشن کاربردی آن است که به شما این امکان را می دهد تا EQ و میزان نویز کنسلینگ را آنطور که می خواهید تغییر دهید. این هدفون ها نسخه های جایگرین مناسبی برای AirPods Pro خواهند بود.

هدفون مستر اند داینامیک MW07 Plus
هدفون مستر اند داینامیک MW07 Plus

هدفون مستر اند داینامیک MW07 Plus

” زیبا و شیک ترین هدفون های ANC ”

قیمت : 279 دلار

شاید هدفون های گرد و دایره شکل قدیمی شده باشند اما طراحان شرکت Master & Dynamic به خوبی موفق شده اند با الهام گرفتن از فریم عینک های شیک ارائه شده به بازار زیبایی مثال زدنی به هدفون های خود ببخشند. آنها در طراحی ظاهر هدفون های مستر اند داینامیک خود از پلیمرهایی با رنگ های Black Quartz، Steel Blue، Tortoise Shell و White Marble جذابیتی خاص را به آنها بدهند، رنگ هایی خاص که در صنعت هدفون های هوشمند گامی مثبت و رو به جلو به حساب می آید.

منبع pcmag.com

نظرات بسته شده است.