Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین هندزفری بلوتوث دنیا کدام هندزفریست ؟

بهترین هندزفری بلوتوث دنیا کدام هندزفریست ؟

بهترین هدفون های بیسیم همه کاره :

بهترین هندزفری بلوتوث دنیا : سامسونگ گلکسی بادز

درست کردن هدفونی با بهترین اتصال ، صدا ، راحتی در گوش ، کنترل ساده ، داشتن سایز مناسب و کیس شارژ کاری آسان نبوده و بسیاری از شرکت های بزرگ هنوز نتوانسته اند ترکیبی مناسب را تولید نمایند اما سامسونگ در سومین تلاش خود توانسته همچین هدفون استثنایی را تولید کند. هدفون های گلکسی بادز کوچک ، سبک و راحت بوده و با روکش سیلیکونی که در گوش قرار گرفته و بدنه ی کوچکی که مناسب برای تمامی سایزهای گوش بوده طراحی شده تا به صورت کاملا امن و راحت در گوش شما قرار گیرد.

بهترین هدفون های 2019

با این هدفون ها باله هایی برای قرار گیری مطمئن تر ارائه شده که خیلی نیازی به استفاده از آنها نخواهید داشت زیرا به صورت کاملا امن در گوش شما قرار خواهند گرفت. بر روی این هدفون ها از پد حسی استفاده تا با یک مرتبه شارژ موسیقی را متوقف نموده و با دو مرتبه حس کردن آن به آهنگ قبل یا بعد گوش داده و با نگه داشتن انگشت به مدت چند ثانیه صدای محیط را نیز می توانید بشنوید. علاوه اینکه با استفاده از پشتیبانی صوتی دستیار هوشمند می توانید با گفتن Left صدا را کاهش داده و با گفتن Right میزان بلندی صدا را افزایش دهید. زمانی که آن ها را از گوش خارج کنید پخش موسیقی به صورت خودکار متوقف خواهد شد.

صدای هدفون های گلکسی بادز بسیار با کیفیت بوده و صدای اطراف مزاحم گوش دادن شما به موسیقی یا تماس نشده و بیس بیش از حد موجب بد شنیده شدن موسیقی نمی شود. با صدای یا کیفیت ، این هدفون ها با قیمت مناسبی در حال فروش می باشند.

بهترین کیفیت صدا

بهترین هندزفری بلوتوث دنیا : هدفون های بیسیم Sennheiser Momentum True Wireless

اگر کیفیت صدای بالا برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است ، به شما هدفون های بیسیم Sennheiser Momentum True Wireless را پیشنهاد می کنیم. اندازه ی این هدفون ها کمی نسبت به دیگر هدفون ها بزرگ بوده اما کیفیت صدای آن ها مثال زدنی است. در حین قرار دادن آنها درون گوش امکان دارد کمی بیرون زده به نظر برسند که خصوصیت طراحی ظاهری آن هاست و بهتر است خودتان را برای قرار دادن کامل آن ها درون گوش به زحمت نیندازید. این هدفون ها به راحتی و با امنیت کامل در گوش قرار گرفته و با آنها احساس راحتی خواهید داشت.  کیس شارژ این هدفون ها از جنس پارچه ی سخت بوده و به راحتی باز و بسته می شود. این هدفون ها به صورت بی وقفه 4 ساعت موسیقی را پخش کرده و می توانید آن ها را توسط کیس شارژ 4 مرتبه در روز شارژ کرده تا در تمامی 24 ساعت از گوش دادن به موسیقی با کیفیت لذت ببرید. جهت شارژ این کیس می توان از کابل USB-C استفاده نمود. کیفیت اتصال آن ها مناسب بوده و از بهترین گزینه ها برای گوش دادن به موسیقی می باشند اما کمی برای تماس مشکل داشته و صدای مخاطب در بهترین شرایط می توان کمی دور به نظر برسد. صدای تولید شده توسط آن ها باور نکردنی بوده و به صورت کاملا عمیق و بیس قوی توانسته اند عنوان بهترین بادهای مخصوص موسیقی را از آن خود کنند.

بهترین هندزفری بلوتوث دنیا : بهترین هدفون بدون ایزوله کردن صدا

هدفون های Apple Airpods 2

اگر دوست ندارید که ارتباط شما با دنیای بیرون قطع شده یا نمی خواهید که هدفون ها در داخل گوش شما قرار بگیرند نیازی نیست که به دنبال هدفون های متفرقه ی بی کیفیت بگردید زیرا Airpods 2 که در واقع نسل دوم هدفون های اپل می باشند ،انتخاب مناسب شما خواهند بود. آن ها به آرامی در گوش شما قرار گرفته و صدا را به داخل گوش شما هدایت می کنند و با دیگر هدفون ها که در گوش می نشینند تفاوت دارند. از این رو می توانید صدای اطراف خود را گوش دهید اما خب زمانی که صدا را بیش از اندازه بلند کنید به بیرون درز کرده ، هرچند خیلی اذیت کننده نیست. شاید فکر کنید این عدم ایزوله کردن محیط گوش کیفیت صدای آن ها را پایین می آورد اما اینطور نیست ، صدای این هدفون ها شفاف ، قدرتمند و با بیس مناسب بوده که حتی در حین تماس کیفیت خود را حفظ کرده و به راحتی می توانید برای ساعات طولانی استفاده کرده ، به آنها عادت کرده و سپس به آنها علاقه مند شوید.

منبع theguardian

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.