بهترین پاوربانک های 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین پاوربانک های 2019

بهترین پاوربانک های 2019

بهترین پاوربانک های 2019 : پاوربانک ها با اندازه ها و قدرت های مختلف، با قابلیت شارژ گوشی لپ تاپ می توانند یکی از وسیله های مهم زندگی روزمره باشند. همه ی پاوربانک ها توانایی شارژ دستگاه های مختلف را دارند اما نقش اولیه ی آن ها، احیای تلفن همراه در طول روز است. بنا بر این بود پاوربانک ها موجب راحتی باشند اما حالا انتخاب از میان آن ها دردسرساز شده است. در اینجا ما پاوربانک های قدرتمند و در عین حال کم حجم را برای شما جدا کرده ایم.

بهترین پاوربانک های 2019
بهترین پاوربانک های 2019

iMuto 20,000mAh
نقاط قوت: گنجایش بالا، قیمت مناسب
نقاط ضعف: طراحی ضخیم، وزن بالا
اگر به دنبال یک شارژر قابل حمل با گنجایش بالا می گردید، iMuto 20,000mAh برای شما ساخته شده است. این پاور بانک 20,000mAhگنجایش دارد و به شما اجازه می دهد چهار بار تلفن همراه خود را شارژ کنید و کمی شارژ هم برایش باقی بماند. این پاور بانک قابلیت شارژ مک بوک و لپ تاپ را نیز داراست، اما قبل از خرید آن اطمینان حاصل کنید که با لپ تاپ شما سازگاری دارد. قیمت آن مناسب است و در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود.

بهترین پاوربانک های 2019
بهترین پاوربانک های 2019

RAVPower 22,000mAh
نقاط قوت: داشتن سه پورت، قابل حمل
نقاط ضعف: سنگین
یکی دیگر از پاوربانک ها که گنجایش زیادی دارد از برند RAVPower و 22,000mAh گنجایش دارد. این پاور بانک از iMuto ظریف تر است.

رتبه بندی کشورها از نظر بهداشت ; 8 کشور برتر
10 گوشی برتر دنیا 2019 هفته‌ی هفتم

سه ورودی بر روی دستگاه قراتر دارد که امکان شارژ کردن چند دستگاه را به صورت هم زمان فراهم می سازد. گنجایش بالای این پاوربانک سبب می شود بتوانید موبایل و تبلت خود را از 0 درصد شارژ کنید.

بهترین پاوربانک های 2019
بهترین پاوربانک های 2019

Aukey
نقاط قوت: باتری قدرتمند، دو پورت USB
نقاط ضعف: طراحی مکعبی، عدم شارژ سریع
این پاوربانک دو ورودی دارد که می توان تلفن و تبلت را در کنار هم شارژ کرد. همچنین چراغ دستگاه میزان شارژ باقی مانده ی پاوربانک را به شما نشان می دهد. طراحی مکعبی برای مصرف کنندگان جالب نیست اما با این پاوربانک قدرتمند می توانید چند بار دستگاه های خود را شارژ کنید.

بهترین پاوربانک های 2019
بهترین پاوربانک های 2019

Anker PowerCore
نقاط قوت: باتری قدرتمند، سرعت بالای شارژ
نقاط ضعف: وزن بالا، عدم پشتیبانی از شارژ سریع کوالکام
اگر دستگاه ها ی شما به PowerIQ یا VoltageBoost مجهز باشند، می توانید با سرعت بسیار بالا آن ها را شارژ کنید. اما این پاوربانک از فناوری شارژ سریع کوالکام بی بهره است اما به هر حال نیاز شما را رفع می کند.

منبع techradar

نظرات بسته شده است.