بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی ؛ معرفی بهترین کتاب ها | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی ؛ معرفی بهترین کتاب ها

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی کتاب های زیادی وجود دارد، اما ممکن است به هر دلیل یک کتاب برای همه مناسب نباشد. شاید یک کتاب مثل یک دفترچه راهنمای خسته کننده باشد و یا شاید پر از اصطلاحات فنی باشد که خواننده اصلا به آن ها نیاز نداشته باشد. قبل از انتخاب کتاب یادگیری زبان، ابتدا باید بدانید دانش زبان انگلیسی شما در چه حدی است. سپس باید کتابی را هدف بگیرید که نیاز شما را برطرف کند. باید بدانید که هدف شما یادگیری در حد ابتدایی است یا می خواهید به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید یا در دانشگاه انگلیسی زبان پذیرفته شدید یا برای کسب و کار به زبان انگلیسی نیاز دارید. با توجه به هدف و سطح دانش زبانی کنونی بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

دستگاه ماینر چیست ؟

دارک وب چیست و چگونه می توان به آن دسترسی پیدا کرد؟

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی : English for Everyone

English for Everyone یک سری کتاب است که توسط DK، انتشارات مشهور کتب آموزشی به چاپ رسیده است. این کتاب همه ی عناوین ابتدایی مثل واژه های ضروری در خانه، محل کار، تفریح و کارهای روزانه را در بر می گیرد. این کتاب یک خود آموز است که یادگیری زبان را بسیار آسان می کند.
هر چهار مهارت خواندن، نگارش، شنیدار و گفتار در این کتاب پوشش داده شده است تمرین ها و تصاویر زیادی در کتاب وجود دارد که بر روی واژگان و گرامر تمرکز دارد.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی : Cutting Edge: Elementary

Cutting Edge انتخابی عالی برای زبان آموزان مبتدی است که می خواهند به روش خودشان زبان را بیاموزند. چرا که پکیج های متنوعی از این کتاب آموزشی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. این پکیج ها شامل کتاب دانش آموزان، کتاب اکتیو، صوتی، کتاب تمرین ، لابراتوار آنلاین و DVD و CD است. این پکیج های آموزشی با پرتال آنلاین MyEnglishLab پشتیبانی می شود.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی : Practice Makes Perfect Basic English

کار نیکو کردن از پر کردن است! کتاب Practice Makes Perfect یک کتاب آموزش تعاملی است که بر روی تمرین تمرکز دارد. درس های کوتاه با تمرین های زیاد تمام کتاب را فراگرفته اند. در کل 53 درس وجود دارد که شامل زمان های مختلف فعل، صفت های ملکی، حروف اضافه ، منفی سازی و غیره می شود. هر درس بر یک نکته ی گرامری تمرکز کرده و مطالعه ی آن تنها 15 دقیقه زمان می برد.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی : English Made Easy: Volume One

English Made Easy یک مجموعه کتاب آموزش زبان انگلیسی است که برای زبان آموزانی که حافظه ی دیداری خوبی دارند مناسب است. یادگیری زبان با این کتاب بیشتر به یادگیری تصویری وابسته است. هر درس حاوی تعداد زیادی تصویر است. این کتاب بیست فصل دارد و هر فصل شامل واژه های جدید، مکالمه، گفتار و غیره است. در آخر هر درس تمرینی وجود دارد که باید با گرامر و کلمه های جدید داستان تعریف کرد. این روش برای جمع بندی آموخته ها بسیار عالی است.

Global Beginner Coursebook

یکی از انتخاب های بی نظیر در میان کتب یادگیری زبان Global Beginner Course Book می باشد. این کتاب بسیار هوشمندانه طراحی شده و مناسب بزرگسالان است. این کتاب از نظر واژگان غنی است و موضوع های فرهنگی عام را پوشش را می دهد. این کتاب به همراه یک e-workbook عرضه می شود که برای شنیدار و تلفظ طراحی شده است.

منبع fluentu

نظرات بسته شده است.