بهترین گیمرهای جهان با درآمدهای چند صد هزار دلاری | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین گیمرهای جهان با درآمدهای چند صد هزار دلاری

بهترین گیمرهای جهان

بهترین گیمرهای جهان : پرو گیمینگ سالهاست که پایین تر از حد انتظار بوده و همیشه از آن انتظار رفته که نقش بزرگتری در دنیای بازی ها داشته باشد که البته همانطور هم هست اما در مقیاسی متفاوت ، برای داشتن بازخوردی مناسب پرو گیمینگ تبدیل به یک صنعت شده تا هم بازیکنان سود برده و هم شرکت های اسپانسر و این صنعت هدفمند روز به روز در حال رشد است. این صنعت در قالب e-Sport شناخته شده و جایزه های آن به میلیون ها دلار رسیده و در حال تبدیل شدن به یک بازار رقابتی جذاب و پر تلاطم می باشد.

بهترین بازی های PS4 در سال 2019

خرید دسته بازی بلوتوثی و سیمی مخصوص کامپیوتر

بازی کردن در سطح حرفه ای پایش به مکان هایی باز شده که می تواند برای بسیاری عجیب باشد ، به عنوان مثال بسیاری از مسابقات گیمینگ در سطح حرفه ای در آمریکا در کالج ها برگزار شده و جالب تر این است که مجری آن دولت می باشد. دولت آمریکا به گیمرهای حرفه ای ویزا داده تا به آنجا رفته و با بورسیه در دانشگاه و کالج های این کشور فعالیت داشته و آنها را به عنوان ورزشکاران حرفه ای می شناسد. دانشگاه Robert Morris سالیانه نیم میلیون دلار برای گیمرهای حرفه ای بورسیه در نظر می گیرد. تا کنون گیمرهای متعددی تواسنته اند به جوایز چند میلیون دلاری دست پیدا کنند که در ادامه ی این مقاله به معرفی چند نفر از آنها می پردازیم.

بهترین گیمرهای جهان
بهترین گیمرهای جهان

جاناتان وندل از تیم Fatality

جاناتان وندل به دلایلی یکی از بهترین و خاص ترین بازیکنان در e-Sports می باشد. او یکی از نخستین گیمرهای حرفه ای بوده که از سال 1999 ، زمانی که هنوز گیمر بودن یک شغل محسوب نمی شد به عنوان یک گیمر حرفه ای شناخته می شد. یکی دیگر از مسائلی که او را نسبت به دیگران متمایز کرده این بوده که تخصص در چندین بازی دارد و مانند بسیاری از گیمرها تنها در یک بازی تبحر نداشته و در بسیاری از تورنمنت ها شرکت داشته. او در بازی های Quake و CounterStrike تخصص داشته و حتی در سن 33 سالگی نیز حضور آن در یک مسابقه می تواند شما را به وجد آورد. البته او این روزها مشغله ای دیگر داشته که شرکت او یعنی Fatality می باشد که کار آن تولید پد موس بوده که به عنوان FATpad شناخته می شوند. او در سال های حضور در رقابت ها 454.919 دلار دریافت کرده که درآمد نسبتا مناسبی می باشد.

بهترین گیمرهای جهان
بهترین گیمرهای جهان

جانگ مین چول از تیم MC

بیایید با توضیحی ساده آغاز کنیم ، بازی StarCraft II در کشور کره ی جنوبی از محبوبیت بالایی برخوردار است و از آنجایی که جانگ مین چول یکی از حرفه ترین اشخاص در این بازی بوده می توان گفت که یکی از بهترین گیمرها در جهان می باشد. او از سال 2010 تا کنون در بیش از 80 تورنومنت شرکت داشته و همیشه نوع بازی تهاجمی و خاص خود را به رخ دگران کشیده. او برای کسانی که سبک بازی مشابه دارند همیشه سورپرایزی در آخر بازی داشته که او را پیروز میدان کرده. جانگ تا امروز 490.772 از راه گیمینگ بدست آورده.

بهترین گیمرهای جهان
بهترین گیمرهای جهان

لی یونگ هو از تیم FlaSh

او که اکنون به عضویت تیم KT Rolster درآمده تخصصی بی نظیر در بازی StarCraft II داشته که با استفاده از تیم انسان یا دیگر موجودات حاضر در بازی تمامی تیم ها را به صورت شگفت انگیزی نابود می کند. او با استفاده از استراتژِ هایی خاص منابع مورد نیاز خود را در بازی بدست آورده ، سرباز ساخته و به صورتی هوشمندانه به نبرد با دشمنان می پردازد. او که در سال 1992 متولد شده اکنون هفت سال است که به عنوان یک گیمر حرفه ای شناخته شده و از 14 سالگی در تیم های مختلف به رقابت پرداخته. او به عنوان شخصیتی خاص شناخته شده که به سرعت می توان نقاط ضعف دیگران را تشخیص داده و در عین ضعیف به نظر رسیدن ناگهان به بازی برگشته و همه چیز را به نفع خود می کند. او تا کنون از راه پر گیمینگ مبلغ 495.091 دلار بدست آورده.

بهترین گیمرهای جهان
بهترین گیمرهای جهان

لی جائه دونگ از تیم Jaedong

لی جائه دونگ به عنوان کسی شناخته می شود که در بازی StarCraft II تخصص داشته و مهم نیست که چه رقیبی در مقابل او قرار گرفته زیرا آن را با خاک یکسان می کند. از این رو به او لقب هایی شبیه به The Tyrant ، خدای انهدام یا قاتل افسانه ای داده اند. این القاب در حین پیروزی در تورنمنت های مختلف مانند OnGameNet Starleague و MBCGame StarCraft League و World Cyber Games به او داده شده اند. او در سال های اخیر 578.340 دلار بدست آورده و اگر در مسابقه ای نام او را دیدید بهتر است از سر راهش خارج شوید.

بهترین گیمرهای جهان
بهترین گیمرهای جهان

تیم Newbee

شاید بگویید که تقلب کرده ایم که بالاترین جایگاه را به یک تیم داده ایم اما باور کنید اگر می خواستیم اعضای این تیم را یک به یک معرفی کنیم تمامی لیست را از آن خود می کردند. در سال گذشته شرکت Valve در مسابقات Dota 2 بیش از 10 میلیون دلار به اشخاص پیروز در این مسابقات داد که رکورد میزان جوایز را در e-Sports شکست. جالب اینجاست که در این مسابقات 5 میلیون دلار از آن تیم Newbee شد که هر یک از آنها را به یک میلیونر تبدیل کرد.

اگر آرزو دارید که به یک گیمر حرفه ای تبدیل شوید بهتر است شانس خود را با بازی Dota 2 آغاز کنید که طرفداران و مسابقات متعددی در سراسر جهان دارد.

منبع cheatsheet

نظرات بسته شده است.