بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کیست ؟ معرفی 5 نفر اول | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کیست ؟ معرفی 5 نفر اول

بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کدام کیست ؟

بیشترین فالوور اینستاگرام : اینستاگرام اهدافی زیادی را دنبال می کند و امروزه به یکی از بزرگترین بسترهای تبلیغاتی در جهان تبدیل شده و حتی بسیاری از شرکت های بزرگ بازاریابی و برندهای تجاری از آن استفاده می کنند ، یکی از بهترین مراجع تبلیغات افراد سلبریتی و مشهور در دنیای هستند. در این مقاله به پر فالوور ترین افراد سلبریتی در اینستاگرام اشاره خواهیم نمود.

5- کیم کارداشیان – 124 میلیون فالوور

کیم کارداشیان

با اینکه سالهاست کیم کارداشیان دارای شهرت بالایی بوده ، به نظر نمی رسد بخواهد فعلا از دنیای سلبریتی ها فاصله بگیرد. او توانسته با آپلود کردن عکس هایی از فرزندانش ، اعضای خانواده اش و زندگی خصوصیش توانسته نه تنها خودش به شخصی مشهور و ثروتمند تبدیل شود ، بلکه فرزندانش هم سهم بالایی از محبوبیت آن برده اند.

4- دواین جانسون ” The Rock ” تعداد فالوور 127 میلیون

دواین جانسون
بیشترین فالوور اینستاگرام

برعکس خیلی از سلبریتی ها دواین جانسون در حساب اینستاگرام خود به صورت مستقیم با طرفدارانش صحبت می کند. بی تردید این روش توانسته تعداد بالایی از طرفدارانش را جذب حساب اینستاگرام این کشتی گیر بازنشسته و بازیگر سوپراستار هالیوود کند. او حتی از طرفدارانش می خواهد که عکس هایی را برای او بفرستند.

3- آریانا گرانده – 142 میلیون فالوور

آریانا گرانده
بیشترین فالوور اینستاگرام

آخرین و جدیدترین آهنگ پاپ استار معروف آریانا گرانده به نام Thank U , Next در سال 2018 میلیون ها نفر را جذب حساب اینستاگرام او کرد. او در برنامه ی Nickelodeon Show به یک ستاره ی محبوب تبدیل و در سال 2013 نخستین آلبوم خود را منتشر نمود.

2- سلنا گومز – 144 میلیون فالوور

سلنا گومز
بیشترین فالوور اینستاگرام

سلنا گومز تا سال 2018 دارای عنوان پرطرفدارترین سلبریتی در اینستاگرام بود تا زمانی که کریستیانو رونالدو این مقام را از او گرفت. این خواننده ی پاپ هنوز هم یکی از پرطرفدارترین اشخاص در اینستاگرام بوده و البته عدم اجرا و حضور آن در سال 2018 هم موجب شد تا تعدادی از فالوورهای خودش را از دست بدهد. دلیل غیبت او بیماری روانی عنوان شده که در سال 2018 مورد درمان قرار گرفت.

1-کریس رونالدو

کریس رونالدو
بیشترین فالوور اینستاگرام

پیغام Action Blocked در اینستاگرام چیست ؟

پاک کردن حساب اینستاگرام به صورت موقتی و یا دائم

فوتبالیست پرتغالی پر فالوور ترین سلبریتی در جهان بوده و خیلی باعث تعجب هم نیست ، او یک بازیکن فوق العاده بوده و فوتبال را با مهارتی بالا بازی کرده و نکات ظریفی مانند استیل شوت زدن و یا خوشحالی خاصش را چاشنی آن کرده و با اضافه نمودن عکس هایی از زندگی شخصی و خانواده ی دوست داشتنی اش به یکی از محبوب ترین اشخاص در دنیا تبدیل شده است.

نظرات بسته شده است.