بی ام و Concept 4 جذابترین خودروی نمایشگاه Frankfurt Motor show | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بی ام و Concept 4 جذابترین خودروی نمایشگاه Frankfurt Motor show

بی ام و Concept 4

شرکت بی ام و همیشه یکی از حاضران فعال در نمایشگاه خودروی فرانکفورت بوده است. این شرکت باواریایی از فرصت خود استفاده کرده و یک سورپرایز کوچک را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته و از بی ام و Concept 4 برای نخستین بار رونمایی کرده. این مدل می تواند الهام دهنده ی سری 4 این شرکت باشد و حتی می تواند به آینده ی سری i4 که مدل سدان تازه ی تمام الکتریک این شرکت خواهد بود اشاره داشته باشد.

ایمن ترین خودرو جهان کدام خودروست ؟

اگر بخواهیم صادق باشیم ، نه فناوری استفاده شده در این خودرو بوده که توجهات را به خود جلب کرده و نه موتور بکار رفته در آن ، بلکه ظاهر فوق العاده جذاب آن بوده که توجه اکثر حضار را به خود جلب کرده است. با دماغه ی بزرگی که در جلوی آن قرار گرفته اصالتش را به نمایش گذاشته و هنوز بدون اینکه نامی مشخص داشته باشد طرفداران خود را پیدا کرده است.

بی ام و Concept 4 1
بی ام و Concept 4

شرکت بی ام و گفته که در این طراحی این خودرو از مدل قدیمی 328 و 3.0 CSi برداشته شده که می توان شباهت آن را با این مدل ها به سادگی متوجه شد. مدیر گروه بی ام و یعنی آقای “الیور زیپسه” گفته که قرار است از این طراحی در بی ام و i4 استفاده شده و در اواسط سال 2021 به بازار عرضه شود. مساله ی دیگری که در این خودرو خاص است ، سبک وزین آن بوده که بی تردید مشخصه ای خواهد بود که در آینده بی ام و تمرکز بیشتری را خواهد داشت تا سنت تولید خودروهای سبک وزن خود را ادامه دهد.

ماشین آئودی AI Trail Quattro از پهپاد برای چراغ جلوی استفاده می کند

بی ام و Concept 4 2
بی ام و Concept 4

اما از نظر فنی شرکت بی ام و اطلاعاتی مبهم را ارائه کرده و کمی رازآلود عمل کرده ، علاوه اینکه اجازه نداده تا کسی به داخل این خودرو نگاهی بیندازد. البته این مشخصه ی یک خودروی فرضی یا کانسپت بوده و تمامی شرکت ها همچین رفتاری را از خود نشان میدهند تا بتوانند مخاطبین را تشنه ی اطلاعات بیشتر در مورد آینده ی خود نگه دارند.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.