بی ام و Garmisch پیوند گمشده در Villa d'Este را بازسازی می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بی ام و Garmisch پیوند گمشده در Villa d’Este را بازسازی می کند

بی ام و Garmisch

در سواحل مجهز دریاچه کمو واقع در شمال ایتالیا، بی ام و ، مفهومی غیر معمول و قابل توجهی را به رسانه ها پیش از نمایشگاه خودروی کلاسیک کنکورسو د’ الیگنسا ویلا دیزتس نشان داد. بله، در واقع یک ماشین با نام تجاری جدید موجود می باشد که شبیه به قبلی ها نخواهد بود.
این یک نمایش فوق العاده از خودروهای بی نظیر 1970 Geneva Motor می باشد که تا به حال تاثیر شگرفی در شناخته شدن این شرکت داشته است. که با نام بی ام و Garmisch شناخته شده ، این رنگ بژ خودرو یک طراحی باورنکردنی و غیر متعارف از تولید کننده های لوکس آلمانی می باشد.این خودرو یک تولد دوباره جادویی از مفهوم اورجینال کوپه 1979 2002 ti Garmisch ارائه خواهد داد.

بی ام و Garmisch
بی ام و Garmisch

یک ارائه مستقل از خانه طراحی ایتالیایی Bertone که بعضی از کارهای آن ها را ممکن است به یاد داشته باشید – یک خودروی مجزا و فوق العاده که سرنوشتش در مه از دست رفته بود!در طی قرن بیست و یکم، BMW به عنوان یک تولید کننده برجسته از اتومبیل های مرسدس بنز بود، با این حال آنها تصمیم گرفتند که این کوپه Marcello Gandini را به نمایش بگذارد.این کوپه داستان کاملا قابل توجهی دارد و نه فقط به خاطر آنکه در صنعت خودرو سازی امروز، جایی که سوپراسپرت ها حکومت می کنند، تعداد کمی از خودروسازان برای چنین ماشین های گران قیمتی سرمایه گذاری می نمایند . بیشتر در مورد این خبر می توان ذکر کرد که نام این روستای آلمانی یک بار برجسته شده است، و آن هم زمانی بود که میزبان بازی های المپیک زمستانی سال 1936 بوده است. همچنین تلاش زیادی برای مشاهده شدن جزئیات طراحی Bertone شده است که کمک می کند تا اطلاعات مربوط به خودروهای سری E12 5S 1972 و سری E24 6 1976 را به نمایش بگذارد. هر دوی این اتومبیل ها همه چیز را کلاسیک لحاظ کرده اند .از یک طریق بسیار حیرت انگیز، Garmisch یک پیوند گمشده است، یک رشته انتقادی از ساختار طراحی این خودرو وجود داشت که زمانی از بین رفت، اما اکنون بازسازی شده است. به همین ترتیب، این کوپه یادآور گذشته شرکت و حتی بیش از آینده احتمالی آن خواهد بود.

بی ام و Garmisch
بی ام و Garmisch

آدریان ون هویدونک، مدیر طراحی BMW Group پس از کشف و مطالعه و همچنین دیدن یک عکس فوق العاده از ماشین اصلی گفت ، “واقعا لحظه ای از ذهن من این موضوع خارج نمی شود” و در بیانیه رسمی به آن اشاره کرد. در سال 2018، ون هویدونک به طراح اصلی خودرو یعنی مارسلو گاندینی در مورد بازسازی خودروی Garmisch اشاره ، و حتی او را شگفت زده کرد. ون هویدونک همچنین گفت “البته، ما نمی خواهیم این کار را بدون آقای گاندینی انجام دهیم. من به او گفتم که ایده ما برای بازگرداندن BMW Garmisch جدی می باشد . او فکر کرد که کمی این کار دیوانگی است، اما آن را دوست داشت و از این ایده استقبال کرد،”.(در حال حاضر در 80 سالگی این ماشین، گاندینی شاید بیشتر به عنوان پدر چاق شناخته شده باشد، از جمله طراحی های برجسته همانند Lancia Stratos Zero و همچنین طرح های تولید شده مانند Lamborghini Countach و Miura قبل از آن بسیار قابل تقدیر می باشند.

گران قیمت ترین ماشین دنیا سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

این بازسازی پروژه حتما جاه طلبانه ای محسوب می شد ، اگر تغییرات اساسی رو خودرو ایجاد نمی شد. برای طراحی BMW Group باید با مدل های BMW Group Classic و Marcello Gandini همکاری و هماهنگی داشته باشد تا طرح خوبی ارائه دهند.
این شرکت با استفاده از “آخرین تکنولوژی های مدل سازی 3D برای احیای و تعیین ساختارها و اشکال اصلی خودرو استفاده نموده است” و با برقراری یک ارتباط هماهنگ خودرویی همانند نسخه اورجینال آن ارائه نموده است.BMW سابقه ای ویژه و درخشان از خودروها و موتور سیکلت ها را در ویلا دیتستا راه اندازی کرده است، اما بیشتر با هدف ارائه تفسیری مدرن از مدل های کلاسیک این برنامه را ایجاد کرده است. در میان برجسته ترین خودروهای مرسدس بنز می توان به M1 Hommage در سال 2008 و اخیرا کوپه BMW 2002 Hommage در سال 2016 اشاره کرد. خودروی بی ام و Garmisch ، با این حال، چیزی متفاوت است. جزئیاتی جالب در مورد ماشین وجود دارد، از جمله مدل صندوق عقب ماشین که مانند قایق کمی نوک تیز و همینطور لامپ های پوشش داده شده ی آن زیبایی فوق العاده ای به آن بخشیده است.کابین بی ام و Garmisch واقعا جالب است، شامل یک فرمان نازک و یک رادیو عمودی درست کنار ترمز دستی می باشد.
صندلی جلویی مسافر با کشوی بزرگی که روی آن یک آینه بزرگ قرار دارد حتما توجه شما را جلب خواهد کرد.
و حالا این سوال ممکن است برای شما پیش بیاید که این ماشین به بی ام و Garmisch اصلی چقدر نزدیک است؟ گاندینی گفت: “بعد از دیدن ماشین نهایی، واقعا برای من سخت بود که آن را از نسخه اصلی آن تشخیص دهم .”

منبع cnet

نظرات بسته شده است.