تبلت ال جی G Pad 5 به بازار تبلت ها خواهد آمد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تبلت ال جی G Pad 5 به بازار تبلت ها خواهد آمد

تبلت ال جی G Pad 5 به بازار تبلت ها خواهد آمد

خبری که به تازگی در مورد محصولات LG منتشر شده را می توان یکی از عجیب ترین اخبار فناوری بدانیم. نخستین نکته ی عجیب این بوده که شرکت LG پس از دو سال غیبت از بازار تبلت ها می خواهد به آن بازگردد و دیگر نکته این بوده که قصد دارد در تبلت ال جی G Pad 5 از پردازنده ی Snapdragon 821 استفاده کند ، پردازنده ای که برای یک تبلت که می خواهد در سال 2019 یا حتی 2020 ارائه شود بسیار قدیمی است. گفته شده این تبلت تازه G Pad 5 یا LM-T600 یا TF10 خواهد بود که اطلاعات در مورد آن به سرعت در حال پخش شدن است.

تبلت ال جی G Pad 5
تبلت ال جی G Pad 5

تبلت LM-T600L به تازگی مجوز رادیویی خود را از سازمان RRA کره ی جنوبی دریافت کرده و مهم تر این که اطلاعاتی در مورد آن در کرنل وب سایت LG هم به چشم می خورد. پیشتر اسامی LMT600 و LMT600L و LMT600US در این وب سایت قرار گرفته بودند که البته مدل US از آن حذف شده و می تواند بیانگر این مساله باشد که قرار نیست این تبلت در آمریکا به فروش برسد.

قیمت تبلت اپل IPad Gen 7 چقدر است ؟

علاوه بر این اطلاعات به نظر میرسد که هنوز مشخصات فنی این تبلت به صورت کامل تصمیم گرفته نشده باشد و زمانی که متخصصین در هسته ی وب سایت LG کند و کاوهایی را صورت دادند به میزان های باتری متفاوت 6.000 و 8.200 میلی آمپر رسیده اند. شاید LG قصد داشته باشد چند مدل از این تبلت را ارائه کند اما از آنجایی که فاصله ی میزان باتری ها بسیار متفاوت است ، این تصمیم خیلی منطقی به نظر نمی رسد.

تبلت های آیپد 2019 سایز 10.2 و 10.5 اینچی شرکت اپل

تبلت اپل IPad Mini و احتمال پشتیبانی از صفحه کلید هوشمند

آیپد و مینی آیپد 2019 فاقد ویژگی Face ID خواهند بود

تبلت ال جی G Pad 5 در Google Play نیز قرار داده شده و به همین دلیل اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس می باشد که از آنها می توان به نمایشگر 10.1 اینچی با وضوح تصویر 1200*1920 پیکسلی و سیستم عامل اندروید 9 Pie اشاره نمود. در این تبلت پشتیبانی از LTE قرار داده شده اما اثری از حسگر اثر انگشت در آن دیده نمی شود. در داخل آن از پردازنده ی Snapdragon 821 که اکنون سه ساله است در کنار رم 4 و حافظه ی 32 گیگابایت استفاده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.