تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e با Bixby Voice | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e با Bixby Voice

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e با Bixby Voice

دارندگان تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e نرم افزار جدیدی را دریافت می کنند که Bixby Voice را به تبلت های صیقلی AMOLED می آورد. در هنگام معرفی Tab S5e گفته شد این تبلت از Bixby Voice پشتیبانی می کند اما در واقعیت این طور نبود. در حالی که این ویژگی در Tab S4 و بر روی اندروید Pie موجود بود. به هر حال با به روزرسانی جدید این ویژگی به Tab S5e آمد.
Bixby Voice بدون نیاز به دکمه ی Bixby و با دکمه ی پاور فعال می شود اما این قابلیت به صورت خودکار فعال نیست. بعد از دریافت به روزرسانی، گزینه ی Power key for Bixby در کرکره ی اعلانات پدیدار می شود با فعال کردن آن می توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی پاور Bixby Voice را به کار بیاندازید. همچنین می توانید این گزینه را در قسمت Advanced features در تنظیمات گوشی پیدا کنید. بعد از انجام تنظیمات اولیه می توانید برای این قابلیت بر روی صفحه ی خانه میانبر بسازید.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e
تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

البته Bixby Voice را می توان تنها با گفتن Hi, Bixby فعال کرد اما شاید دوست داشته باشد از دکمه ی پاور برای بیدار کردن آن استفاده کنید؛ ضمن این که این تبلت به دلیل داشتن قطعات میان رده کمی دیر به صدا عکس العمل نشان می دهد. نگران نباشید شما با هر بار روشن و خاموش کردن تبلت می توانید به میانبر پاور در کرکره ی اعلانات دسترسی داشته باشید.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e
تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

این به روزرسانی همچنین، پشتیبانی از تماس تلفنی و تبادل پیام به صورت همزمان را برای ورژن LTE به همراه می آورد. اگر در تبلت خود سیم کارت گذاشته اید می توانید تماس ها و پیام ها را بر روی دستگاه دیگری که از همین قابلیت پشتیبانی می کند و دارای یک حساب کاربری مشترک است، دنبال کنید.
این قابلیت در حال حاضر تنها در تلفن های همراه 2019 با اندروید Pie وجود دارد اما احتمالاً در دسترس تمام دستگاه های دارای اندروید Pie قرار می گیرد. دستگاه های قدیمی تر با یک به روزرسانی این قابلیت را دریافت خواهند کرد؛ Galaxy S9 قابلیت مذکور را با به روزرسانی امنیتی ماه جاری دریافت کرد.
به روزرسانی تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e هم اکنون در انگلستان و کره ی جنوبی در حال انتشار است و به زودی کشورهای دیگر هم این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد. این قابلیت همراه با به روزرسانی امنیتی ماه ژوئن با شماره مدل T72*XXU1ASG3 خواهد آمد. برای دریافت مستقیم به روزرسانی به Software update بروید و بر روی Download and install ضربه بزنید. اگر می خواهید از طریق کامپیوتر به روزرسانی را انجام دهید می توانید از برنامه ی Smart Switch سامسونگ بر روی ویندوز و مک استفاده کنید و جدیدترین نرم افزار را از پایگاه داده های سام موبایل دریافت کنید و تلفن خود را فلش کنید.

تبلت Galaxy Tab S6 یک جام دیگر به رونمایی نزدیک شد

عکس های تازه از تبلت سامسونگ تب S6

رندرهای تبلت گلکسی تب S6 آنچه که می دانستیم را تایید کردند

منبع sammobile

نظرات بسته شده است.