نخستین تصاویر از تبلت هواوی MatePad Pro با قلم الکترونیکی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نخستین تصاویر از تبلت هواوی MatePad Pro با قلم الکترونیکی

در هفته های گذشته تصاویری از یک تبلت با حاشیه های بسیار باریک ، دوربین پانچ هول ، کیبورد با اتصال مغناطیسی و قلم الکترونیکی که آن هم به صورت مغناطیسی به بالای تبلت متصل می شد در فضای مجازی منتشر شده بود. امروز باری دیگر عکس هایی مشابه به همان تبلت اما با کیفیتی بالاتر توسط ایوان بلاس منتشر شده که البته نام آن هم در کنارش گفته شده. نام این تبلت هواوی MatePad Pro خواهد بود و این خبری از نام MediaPad M7 نخواهد بود.

تبلت هوآوی MatePad Pro
تبلت هوآوی MatePad Pro

تبلت هوآوی MatePad Pro

با ویژگی های خاصی که تبلت هوآوی MatePad Pro با آنها ارائه شده مانند قلم و پشتیبانی از کیبورد و طراحی زیبا و منحصر به فرد تنها می توان گفت که هوآوی قصد رقابت دارد و هدف اصلی آن گرفتن بازار و رقابت با آیپد Pro است که به زودی به بازار خواهد آمد. غول چینی در این تبلت پرچمدار خود از سیستم دو دوربینه ی پشت ، حسگر اثر انگشت زیر صفحه و پورت تایپ سی استفاده نموده. متاسفانه در مورد مشخصات فنی این تبلت هنوز چیزی نمی دانیم اما اگر قرار باشد که با آیپد Pro رقابت کند می توانیم انتظار دیدن سخت افزاری پیشرفته مانند پردازنده ی Kirin 990 ، باتری بزرگ ، رم 8 و حافظه ی ذخیره سازی 256 گیگابایت را در آن داشته باشیم.

با توجه به شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده ، قرار است تبلت هواوی MatePad Pro در رنگ های سفید و مشکی با کیبورد مغناطیسی به بازار عرضه شود. نکته ی دیگر در مورد این تبلت دوربین سلفی آن است که آن را به نخستین تبلت هوشمند با سیستم دوربین سلفی پانچ هول تبدیل خواهد کرد.

سخت ترین کار دنیا کدام شغل است ؟ معرفی 5 شغل اول

سریع ترین حیوان جهان ؛ معرفی 5 حیوان سریع بر اساس رتبه

پر درآمد ترین شغل های دنیا

نظرات بسته شده است.