تبلت گلکسی ویو 2 با لولا و امکان ایستادن در زوایای مختلف | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تبلت گلکسی ویو 2 با لولا و امکان ایستادن در زوایای مختلف

تبلت گلکسی ویو 2

تبلت خاص سامسونگ یعنی تبلت گلکسی ویو 2 در ماه سپتامبر سال گذشته مجوزهای WiFi Alliance و Bluetooth SIG را دریافت نمود اما هنوز توسط سامسونگ رونمایی نشده. اما این اتفاق امکان دارد با نمایش چندین رندر تازه که امروز منتشر شده اند به زودی بیفتد.

تبلت گلکسی ویو 2
تبلت گلکسی ویو 2

این محصول سامسونگ در ابتدا در سال 2015 تولید گردید یک تبلت بزرگ بوده که احتمال دارد مدل تازه ی آن با استند همراه و لولایی خاص ارائه گردد. با اینکه مدل پیشین با نمایشگر بزرگ 18.4 اینچی ارائه شده بود مدل تازه آن با نمایشگر کوچک تر 17.5 اینچی و کیفیت تصویر 1080p ارائه خواهد شد.

تبلت-گلکسی-ویو-2-1
تبلت گلکسی ویو 2

اما لولای قرار گرفته در پشت این تبلت امکان استفاده ی آن را در زوایای مختلف فراهم ساخته و قفلی داشته که آن را در زاویه ی 30 درجه نگه داشته تا استفاده ی ارگونومیک بیشتری داشته باشد. حتی زمانی که این استند پشت را ببندید و بر روی سطح صاف قرار دهید نمایشگر با زاویه به سمت شما بوده و می توانید برای تایپ سریع از این ویژگی استفاده کنید.

تبلت-گلکسی-ویو-2-2
تبلت گلکسی ویو 2

می توانید از این استند برای ایستادن صفحه ی نمایش استفاده کرده و با اینکه این تبلت فاقد دستگیره ی مدل پیشین بوده ، یک روزنه ی بزرگ در پشت آن طراحی شده تا بتوانید آن را بلند کرده و از اتاقی به اتاق دیگر ببرید.

تبلت-گلکسی-ویو-2-3
تبلت گلکسی ویو 2

تبلت گلکسی ویو 2 با پردازنده ی Exynos 7885 ، رم 3 گیگابایت ارائه خواهد شد که اکنون با کد نام SM-T927A در حال سپری کردن مراح پایانی طراحی خود می باشد.

نظرات بسته شده است.