رونمایی از تبلت Tab S5 با قلم الکترونیکی و پردازنده Snapdragon 855 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

رونمایی از تبلت Tab S5 با قلم الکترونیکی و پردازنده Snapdragon 855

رونمایی از تبلت Tab S5 با قلم الکترونیکی

سامسونگ حدود دو ماه پیش از تبلت سری S اما مقرون به صرفه ای رونمایی نمود که می توان گفت تنها طرحی از یک پرچمدار بود اما این شرکت کره ای قصد دارد به زودی مدل اصلی تبلت Tab S5 را به طور رسمی رونمایی کند. مدل Galaxy Tab S5e فاقد قلم الکترونیکی یا S Pen بود که این موجب شده بود تا طرفداران تبلت های سامسونگ فکر کنند که دیگر قرار نیست تبلت های پرچمدار این شرکت همراه با S Pen ارائه شوند اما در گزارشی تازه به S Pen تبلت پرچمدار آینده ی سامسونگ اشاره شده تا علاقمندان بتوانند با آرامش بیشتر اخبار در مورد تبلت آینده ی سامسونگ را دنبال کنند.

بررسی تخصصی سامسونگ Tab S5 از شایعات تا واقعیات

تشخیص اصل بودن عینک ریبن

نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

یک منبع مورد اعتماد اعلام نموده که تبلت پرچمدار آینده ی سامسونگ همراه با S Pen یا همان قلم الکترونیکی ارائه خواهد شد. در این گزارش علاوه بر اطلاعات در مورد S Pen ، تاریخ رونمایی از تبلت پرچمدار سامسونگ نیز اعلام شده و گفته شده که Galaxy Tab S5 در ماه آگوست و در کنار Galaxy Note 10 رونمایی خواهد شد. سامسونگ به طور معمول در ماه آگوست از فبلت های خود رونمایی نموده و به نظر می رسد که سنت شکنی نکرده و بخواهد رونمایی از تبلت پرچمدار را مانند گذشته در ماه آگوست به انجام برساند یعنی دو ماه دیگر.

در آخر می توانیم به برخی اطلاعات فنی تبلت Tab S5 از جمله پردازنده ی Snapdragon 855 رم 6 گیگابایت و حافظه ی ذخیره سازی 512 گیگابایت اشاره داشته باشیم. این مساله نیز لازم به اشاره است که سامسونگ اگر از Snapdragon 855 در این تبلت استفاده نماید نخستین باری بوده که از پردازنده ای تازه در یک تبلت نسبت به نسل گذشته اش استفاده نمود و نشان دهنده ی این است غول کره ای تصمیم دارد سرعت استفاده از فناوری های تازه را در دستگاه های خود افزایش دهد که خبر بسیار خوبیست.

منبع gsmarena

نظرات بسته شده است.