ترسناک ترین اتاق فرار جهان ، یک شب هیجان انگیز را در آن به صبح برسانید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ترسناک ترین اتاق فرار جهان ، یک شب هیجان انگیز را در آن به صبح برسانید

این زندان برای سال ها خانه ی صدها جنایتکارانی بوده که در آن زندگی می کرده اند

  • این زندان برای سال ها خانه ی صدها جنایتکارانی بوده که در آن زندگی می کرده اند 
  • قدیمی ترین زندان انگلستان که در سال 2013 به دلیل اتفاقات ناگواری که در آن افتاد تعطیل شد
  • در زندان شپتون در سال های 1950 چندین قتل و اعدام به وقوع پیوسته 

ترسناک ترین اتاق فرار جهان

آیا به شجاعت خود ایمان دارید و حاضرید ترسناک ترین اتفاقات را تجربه کنید؟ شاید بهترین چالش رفتن به زندان شپتون ترسناک ترین اتاق فرار جهان در انگلستان دقیقا چیزی باشد که به دنبال آن هستید ، زندانی که باید با تمامی اتفاقات وحشتناکی که در آن افتاده شب را به صبح برسانید. بارها در طی تاریخ اتفاقات عجیب و غریبی در این زندان افتاده ، اتفاقاتی که زندانبانان با دیدن آنها تا لحظه ی مرگ خود دیگر در مورد آنها سخن نگفته اند و تنها از زبان شواهدی که در روستای نزدیک بوده اند شنیده شده است.

بهترین تلویزیون سال 2019 در جهان ؛ معرفی 7 تلویزیون برتر

زندان شپتون مالت در سومرست که به عنوان مخوف ترین زندان در انگلستان شناخته شده اکنون با آغوشی باز پذیرای افرادی ماجراجو خواهد بود ، افرادی بی باک که می خواهند خود را در برابر این مکان تاریخی و اتفاقات هولناکش محک بزنند. ترسناک ترین اتاق فرار جهان در گذشته خانه ی صدها زندانی بوده که به خانه ی ابدیشان تبدیل شده زندانیانی از جمله کری و رونالد رجینالد که مسئول جنایت هایی بسیار در محله ی ایست اند لندن بوده و تا پیش از مرگشان سال ها در میان این دیوارها زندگی می کرده و در همانجا به زندگی خود پایان داده اند. 

با توجه به گزارشات، این زندان قدیمی ترین زندان فعال انگلستان بوده که به دلیل اتفاقاتی که هیچکس دقیقا آنها را نمی داند در سال 2013 بسته شده است. علاوه بر اینکه این زندان خانه ی جانیان بالفطره بوده ، در سال های 1950 قتل و اعدام نیز در آن به انجام رسیده. اکنون پس از گذشت شش سال شرکتی خصوصی به نام Bump In The Night Paranormal UK این زندان را خریداری کرده تا هیجان را برای افرادی که می خواهند خودشان را محک بزنند به بالاترین حد برساند. 

این شرکت در وب سایت خود نوشته : ” با اتفاقات ناگواری که در قرن هفدهم در این زندان افتاده و زندانیان بی نامی که در زمین آن دفن شده اند ، آخرین مکانی خواهد بود که می خواهید در آن تنها بمانید. ” 

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

برخی از زندانیان گفته اند پس از مرگ دوقلوهای کری،  درب برخی از سلول های خالی ناگهان باز و محکم بسته می شده ، برخی از هم سلولی و دوستان آن ها شروع کرده اند به صحبت با ارواح آنها و سپس خودکشی کرده اند ، هرچند جسدهای آنها هیچوقت پیدا نشده. مردم روستای نزدیک گفته اند حتی در سالهایی که این زندان تعطیل بوده صداهای عجیبی از آن شنیده به گوشی می رسیده که حتی یکی از نوجوانان ویدیویی را تهیه کرده که درهای داخلی آن در حال کوبیده شدن به هم بوده اند. مسئولین این شرکت که برای بازدید از آن رفته بودند صداهایی مانند زمزمه کردن به گوششان رسیده و جالب این بوده که به غیر از آنها شخص دیگری در زندان حضور نداشته است.

زمان ورود به ترسناک ترین اتاق فرار جهان برای متقاضیان از 2 الی 6:30 صبح بوده و می توانند در وب سایتی که آدرسش در زیر قرار گرفته می توانید یکی از ترسناکترین شب های زندگی خود را رقم زده و به دوستان خود به ماجراجویی بپردازید.

https://www.bitnparanormal.co.uk

منبع timesnownews

نظرات بسته شده است.