ترسناک ترین مکان های جهان | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ترسناک ترین مکان های جهان

ترسناک ترین مکان های جهان : آیا به داستان های ترسناک علاقه دارید؟ آیا حس ترس شما را هیجان زده می کند؟ آیا از ماجراجویی در دنیای مردگان لذت می برید؟ اگر پاسخ شما مثبت است می توانید اطلاعات خود در زمینه ی ترسناک ترین مکان ها روی زمین و به خصوص گورستان های ابدی تکمیل نموده و راز هولناک آن ها را آموخته و در مورد آن ها رویا پردازی نموده و یا به آن جا سفر کرده و در قلب تاریکی قرار بگیرید.

1- گورستان پرلاشز ، پاریس

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-1

ترسناک ترین مکان های جهان

بزرگترین قبرستان در پاریس که در ابتدا خیلی مورد استقبال پاریسی ها نبود اما اکنون به عنوان پارک استفاده می گردد. در این گورستان اتفاقات خونینی رخ داده که اکنون می توانید حس انتقام و کارهای ناتمام را در آن به صورت مشهود حس کنید اما با گذر از راه های پر پیچ و خم آن می توانید در کنار حس وحشت ، زیبایی بی نظیر آن را مشاهده کنید. این گورستان مکان خواب ابدی اشخاصی مشهور مانند شوپن ، دلاکروا ، ژرژ ملیس ، جیم موریسون ، ادیت پیاف و اسکار وایلد بوده که در سال 2011 تخلیه شد و در شیشه قرار گرفت و دلیل آن وجود رژ لب های فراوان و یادگاری های متعدد بود که رسمی دیرینه در فرانسه می باشد.

2- قبرستان ملی آرلینگتون ، واشنگتن

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-2
ترسناک ترین مکان های جهان

هزاران سرباز و قهرمان جنگ در این قبرستان دفن شده اند و برای آمریکایی ها از تقدس بالایی برخوردار است. سربازان این قبرستان در جنگ داخلی آمریکا و جنگ عراق کشته شده اند و ناله ی همسران و خانواده های آنها گویی همیشه در فضای این قبرستان به گوش میرسد. دو قبر ترسناک در این گورستان متعلق به سرباز گمنام و جان فیتزرالد کندی می باشند.

3- گورستان مونت ژروم ، دوبلین

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-3
ترسناک ترین مکان های جهان

این قبرستان مملو از اشکال ترسناک و گوتیک بوده و مقبره های آن سالهاست هیچ قدمی در آنها نگذاشته شده. گفته شده برخی از این مقبره ها توسط شیاطین تسخیر شده و زمانی که کسی به آنجا برود دیگر هیچ بازگشتی نخواهد داشت. در سال 1994 در طی مراسم یادبودی در یکی از این مقبره ها ناگهان صدایی هولناک فراگیر شده و مقبره ریزش کرده و موجب مرگ سه تن و جراحات متعدد شده.

4- گورستان قدیمی یهودی ها ، پراگ

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-5
ترسناک ترین مکان های جهان

قبرستان قدیمی یهودیها که در محله ی یهودی نشین یوزفوی در پراگ قرار گرفته در قرن 15 میلادی و به صورت دقیق در سال 1439 با دفن آویگدور کارا ساخته شد و تا سال 1787 میلادی برای دفن یهودی ها استفاده گردید. تعداد قبرهای قرار گرفته در این قبرستان نامشخص است زیرا از چندین قبر به صورت لایه لایه استفاده شده که تنها از میان آن ها 12.000 قبر مشخص بوده اما گمان می رود حدود 100.000 نفر در آن دفن شده باشند. این مساله نیز شوکه کننده نیست که همیشه از این قبرستان متروکه صدای گریه به گوش رسیده و همیشه اتفاقات عجیب غریب در آن رخ بدهد.

5- لزکاتاکوبز ، پاریس

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-6
ترسناک ترین مکان های جهان

گورستان زیرزمینی پاریس که در نزدیکی دروازه ی جنوبی قرار گرفته مکان قرار گیری استخوان های بیش از 6 میلیون نفر می باشد. ظاهر ترسناک و تاریک این گورستان به اندازه ی کافی موجب شده تا حس ترس وجود شما را فرابگیرد ، بر اساس گفته ی محلی ها ارواح گوی مانند ، صدای اکو شده ی آن ها و سایه ها همیشه در راهروهای باریک آن حضور دارند. شما هرگز نمی خواهید در این مکان تنها بمانید.

6- قبرستان شماره یک نیواورلئان

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-7
ترسناک ترین مکان های جهان

این قبرستان یکی از سه قبرستان قدیمی کاتولیک در لوییزیانا بوده که بارها و بارها ارواح در آن دیده شده اند. یکی از ترسناک ترین قسمت ها قسمت شماره یک این قبرستان بوده که مکان مقبره ی ماری لوائو یا “بانوی احضار کننده ی بزرگ” بوده که بر اساس داستان ها روح آن در حال گردش در محوطه بوده و هر چیزی که باعث برهم زدن آرامش شود ، مسبب آن تا آخر عمر خود رنگ آرامش را نخواهد دید.

7- لارِکولِتا ، بوینس آیرس

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-8
ترسناک ترین مکان های جهان

گورستان لارِکولِتا در شهر بوینس آیرس در آرژانتین در محله ی لارِکولِتا واقع شده که به دلیل معماری خاص قرن 19 و 20 یکی از ویژگی های اصلی توریستی این شهر محسوب میشود. اما این قبرستان سهم خود را از دنیای ناشناخته ی مردگان داشته و گفته شده که روح مردی که در آنجا به دلیل دیدن زن سفیدپوش خودکشی کرده همیشه در آنجا سرگردان می باشد.

8- دره ی شاهان ، مصر

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-9
ترسناک ترین مکان های جهان

در اصل مقبره ی طلسم شده ی شاه توتان کامن بوده و گفته شده هر کسی که در بازگشایی قبر آن شرکت کرده تمامی آن ها به صورت عجیب و رازآلود مرده اند. دانشمندان علت مرگ آن ها را وجود قارچ های سمی در اطراف مقبره دانسته اند اما محلی ها بر این عقیده اند که این افراد به دلیل بر هم زدن آرامش مقبره ی مردگان قربانی طلسم آن شده اند.

9- قبرستان کاپوچین ، رم

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-10
ترسناک ترین مکان های جهان

مقبره ای متعلق به 4.000 راهبه ی کاپوچین که از استخوان ، خشت و خاک اورشلیم ساخته شده. از استخوان های خاص برای ساخت هر قسمت این مقبره استفاده شده ، در ساخت یک قسمت آن از استخوان لگن استفاده شده و در دیگر قسمت آن از استخوان جمجمه استفاده شده. در کف این مقبره قبر یک بچه قرار گرفته که بر روی آن نوشته شده ” چیزی الان تو هستی ما بوده ایم و چیزی که ما الان هستیم آینده ی توست”.

10- بچلر گرو ، شیکاگو

ترسناک-ترین-مکان-های-جهان-11
ترسناک ترین مکان های جهان

یکی از ترسناک ترین قسمت های شهر شیکاگو قبرستان متروکه ی بچلر گرو می باشد که در سال 1844 ساخته شده. زمانی که اتفاقات عجیب و دیده شدن ارواح و خودروهای بی سرنشین در این منطقه در بین سال های 1970 تا 1980 افزایش یافت استفاده از آن و تردد در اطراف آن ممنوع اعلام شد. یکی از روح های که بارها دیده شده یک کشاورز بوده که با چوب سه شاخ به سمت قربانیان حمله کرده و ناگهان در هوا ناپدید می شده. در دیگر گزارشات پلیس دیده شده که گروهی با لباس راهبه به سمت قبرستان در حال حرکت بوده و ناگهان ناپدید شده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.