Ultimate magazine theme for WordPress.

ترفندهای آیفون که اپل استفاده از آن ها را مخفی کرده

ترفندهای آیفون که اپل استفاده از آن ها را مخفی کرده

ترفندهای آیفون : هر گوشی آیفون که توسط اپل طراحی شده با ظاهری زیبا و سخت افزاری توانمند به بازار عرضه شده. هر گوشی آیفونی که داشته باشید می دانید که علاوه بر داشتن زیبایی و نگه داشتن ظاهر مناسب ، می تواند تمامی کارهای خواسته شده را با توان و سرعت بالا به انجام رسانده و عکس و ویدیو ها را با کیفیت بالا ثبت و ذخیره کند. اما این گوشی ها توانایی انجام کارهای بسیاری را دارند که شما از وجود آنها خبر ندارید.

نصب دو واتساپ در یک گوشی را چطور انجام دهیم

در گوشی های آیفون ویژگی های استثنایی زیادی قرار داده شده اند تا اینکه زندگی را برای شما ساده و لذت بخش تر کند و با ارائه ی آیفون های تازه لیست این ویژگی ها در حال گسترده تر شدن می باشد. در ادامه ی این مقاله به ویژگی هایی اشاره خواهیم نمود که امکان دارد از وجود آن ها در آِیفون خود اطلاع نداشته باشید. البته پیش از بکار گیری آن ها مطمئن شوید که سیستم عامل iOS گوشی خود را آپدیت کرده باشید.

ترفندهای آیفون

محافظت از آیفون در برابر دزدی

حالت SOS قرار داده شده بر روی گوشی های آیفون برای استفاده در شرایط ضروری جهت برقراری تماس با مراکز قانونی در آیفون ها تعبیه شده اما می توانید از آن برای غیر فعال کردن موقتی Touch ID و Face ID استفاده کنید. این زمانی مورد استفاده بوده که گوشی شما دزدیده شده و از صورت و یا انگشت شما نیز برای باز کردن گوشی استفاده گردد.

ترفندهای آیفون
ترفندهای آیفون

برای استفاده از این ویژگی کافیست در منوی Settings گزینه ی Emergency SOS را پیدا نمایید. در این منو Auto Call قرار گرفته که در صورت روشن کردن آن در مواقع ضروری با 5 مرتبه فشردن آن با شماره ی ضروری تعیین شده ی شما تماس خواهد گرفت. در گوشی آیفون X کمی متفاوت بوده و می توانید جهت استفاده از این ویژگی دکمه ی کناری گوشی را همراه با دکمه کم کردن صدا گرفته تا با شماره ی ضروری تماس گرفته شود.

ترفندهای آیفون

پاکسازی رم برای داشتن سرعت عملکرد بالاتر

ترفندهای آیفون
ترفندهای آیفون

حتی گوشی های آیفون که سرعت عملکردی بالا داشته و سیستم عامل آن ها به طور معمول از پس انجام کارها با سرعت بالا بر می آید ، گاهی نیاز به کمک شما جهت به انجام رساندن کارهای با سرعت بالا دارند. برخی از پردازش هایی که در پس زمینه انجام می شوند موجب کندی دستگاه شما شده ، انجام کارهایی مانند گیمینگ یا دیدن چندین عکس در مدت زمان کوتاه نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. اما آیا می دانستید در عرض کمتر از یک دقیقه می توانید این مشکل کندی را با پاکسازی رم گوشی حل کنید؟

پردازش اطلاعات در داخل حافظه ی گوشی میتواند به کندی در عملکرد آن منجر شود و مطمئن باشید که یک حیله ی اپل نبوده تا شما را مجبور به خریدن یک آیفون جدید کند. می توانید از این روش ساده برای رفع مشکل کندی آیفون خود استفاده کنید. گوشی آیفون را آنلاک کرده و دکمه ی کناری آن را آنقدر نگه دارید تا منوی خاموش کردن گوشی نمایان شود. سپس دکمه ی Home گوشی را به مدت 5 ثانیه نگه داشته تا دوباره صفحه ی اصلی ظاهر شود. پس از انجام این کار گوشی شما با سرعت بالاتری کارهای مختلف را به انجام خواهد رساند زیرا با این ترفند ساده رم آن را پاک کرده اید.

البته این پروسه در آیفون X متفاوت خواهد بود زیرا این گوشی فاقد دکمه ی Home می باشد. اول باید دکمه ی Home را به صورت نرم افزاری در این گوشی پدید آورید و برای انجام این کار باید به Settings رفته و از قسمت General و زیرشاخه ی Accessibility گزینه ی Assistive Touch را فعال کنید. یک حلقه ی سفید یا خاکستری رنگ بر روی صفحه نمایان خواهد شد. که در حقیقت دکمه ی Home گوشی شما می باشد. در منوی Settings و از قسمت General از پایین صفحه گزینه ی Shut Down را انتخاب کنید تا منوی خاموش کردن گوشی شاهر شده و سپس دکمه ی Home نرم افزاری را فشار دهید. انگشت خود را آنقدر نگه داشته تا صفحه ی گوشی سیاه و سپس سفید شده و به منوی Settings بازگردد. اکنون آیفون X مانند یک ابر کامپیوتر کارها را به انجام خواهد رساند.

منبع techshout

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.