تشخیص ساعت اصل و کپی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تشخیص ساعت اصل و کپی

تشخیص ساعت اصل و کپی

تشخیص ساعت اصل و کپی : فروش ساعت های تقلبی یک کسب و کار پر رونق است و بر اساس گزارشی که تهیه شده میزان درآمد این صنعت بیش از 1 میلیارد دلار بوده که 20 درصد فروش ساعت های ساخت سوئیس می باشد. در این گزارش گفته شده که 30 درصد از جستجوهای اینترنتی و فیزیکی که برای خریدن ساعت انجام میشود به خرید ساعت های تقلبی منجر می گردد که تعداد بالای اینگونه ساعت ها را نشان می دهد که تشخیص ساعت اصل و کپی بودن آنها روز به روز سخت تر می شود. شاید اگر 10 سال پیش از یک فرودگاه ساعتی با برند Bolex را می خریدید ، می دانستید که کپی است اما امروزه کارگاه های بزرگ تولید ساعت های کپی با استخدام ساعت ساز های حرفه ای به قدری ماهرانه ساعت ها را تولید می کنند که تقریبا هیچ تفاوتی با مدل اصلی ندارند.

حتی در طراحی و تولید برخی از این ساعت های کپی از مهارت و دقت بسیار بالایی استفاده شده و جعبه هایی که برای آنها نیز تولید شده بسیار تمیز و حرفه ای ساخته شده و شاید کمتر کسی بتواند اصل یا کپی بودن آنها را تشخیص دهد. رنگ بدنه و عددهای داخل ساعت بسیار دقیق زده شده و حتی به نوعی توانسته اند شماره سریال هایی را در زیر ساعت هک نمایند ، شما برای تشخیص تقلبی بودن چنین ساعت هایی باید چشمی مانند یک ذره بین داشته باشید.

روش تشخیص یوروی تقلبی و اصلی

تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی

اما ناامید نشوید زیرا روش هایی جهت تشخیص ساعت اصل و کپی وجود دارد. برای مثال می توان به مغازه ای که می خواهید ساعت را از آن تهیه کنید اشاره کرد ، قطعا نمی توانید یک ساعت لوکس و شیک را از یک مغازه ی دور افتاده ای که صالا ایده از برندی که دارد می فروشد ندارد ، تهیه کنید. مغازه هایی که ساعت های لوکس و برند را می فروشند با مرکز فروش این برندها در ارتباط بوده تا بتوانید به راحتی از اصل بودن ساعت اطمینان حاصل کنید در غیر این صروت نمی توانید مطمئن باشید ساعتی که میخواهید بخرید آن چیزی است که دنبالش هستید.

تشخیص ساعت اصل و کپی
تشخیص ساعت اصل و کپی

از مغازه بخواهید تا برگه ی قراردادی که با شرکت بسته را نشان دهد و برای اطمینان کد نوشته شده بر روی ساعت را در وب سایت شرکت جستجو نمایید. بهتر است ساعت را از نمایندگی فروش با قیمتی بالاتر تهیه کنید تا اینکه بخواهید آن را از eBay یا دیگر وب سایت تهیه کنید.

اگر ساعت ها با قیمتی پایین ارائه شده اند وسوسه نشوید زیرا قطعا یک رولکس نمی تواند تخفیف خورده باشد ، زیرا شما زمانی که افت قیمت داشته باشد را نخواهید دید و پیش از شما مغازه ها دست به کار خواهند شد. پس در صورت دیدن یک ساعت رولکس یا امگا با قیمت پایین تر از حد معمول از عقل خود کمک گرفته و به این فکر کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر بخواهید در خرید یک ساعت تقلبی سرمایه گذاری کنید. درست است سرمایه گذاری ، نه فقط خریدن یک ساعت ، زیرا ساعت ها ارزشمند هستند و در زمان ارزش خود را از دست نداده و ارزش این را دارند تا سرمایه ی خود را با استفاده از آنها حفظ کنید.

حتما سعی کنید تا ساعت را دیده و سپس آن را بخرید زیرا خرید آنلاین تنها با دیدن یک عکس که پر از دروغ است به هیچ وجه عاقلانه نیست. اگر از ساعت از تمامی جهات عکس گرفته نشده یا عکس ها شفاف نیستند حتما مشکلی وجود دارد و عکاس نمی خواهد تا شما بتوانید آن را با دقت ببینید.

تشخیص ساعت اصل و کپی
تشخیص ساعت اصل و کپی

اگر نمی توانید شخصا خرید را انجام دهید بهتر است از وب سایت های معتبر خرید را انجام داده تا ضرری بزرگ را تجربه نکنید. مساله ی مهم دیگر این است که ساعت های تقلبی با استفاده از مواد بی کیفیت ساخته شده تا هزینه ها کمتر شود از این رو وزن آنها نیز کمتر بوده و دارای ظرافت کمتری هستند. در کنار توجه به این قضیه نوشته های آن را با دقت چک کرده و مطمئن شوید که غلط املایی یا اشکال عجیب بر روی آن نوشته نشده باشد زیرا ساعت های اصیل با دقتی مثال زدنی طراحی گردیده اند.

منبع fashionbeans

نظرات بسته شده است.