تشخیص فالوور فیک اینستاگرام ؛ چند راه حل ساده و دقیق | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام ؛ چند راه حل ساده و دقیق

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام : بعضی از افراد، تعداد زیادی فالوور در اینستاگرام دارند که در واقعیت برخی از آن ها تقلبی هستند. حتی اگر فالور نخریده باشند، ربات ها آن ها را فالو می کنند. هر چند ربات ها بی آزار و غیر قابل اجتناب هستند، اما گزارش کردنشان به اینستاگرام بهترین کار است. ربات های خطرناک احتمال سوء استفاده دارند و ارزش ندارد که نگه داشته شوند. سال گذشته، اینستاگرام اپلیکیشن های متفرقه که اکانت های اینستاگرام را با اضافه کردن فالوور تقلبی معروف می کردند را از کار انداخت.
به هر حال فالوورهای تقلبی هنوز هم وجود دارند. در مطالعه ی جدید که انجام شده، مشخص شد اکانت های چند خواننده معروف بین 46 تا 49 درصد فالوور تقلبی دارند. بر اساس گزارش CNBC، خرید فالوورهای تقلبی به صورت کلی در سال جاری 1.3 میلیارد دلار هزینه داشته است.

چگونگی تشخیص فالوور های فیک اینستاگرام

برای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام ، می بایست به علایمی توجه کنید. اگر یک فالوور به صورت تصادفی لایک کند و یا کامنت های تکراری و مصنوعی مثل عالی! بگذارد، احتمال فیک بودنش زیاد است. به پروفایل فالوور توجه کنید. اگر هزاران نفر را فالو می کند اما تعداد فالوورهایش کم است و یا اکانت مورد نظر اصلا فعال نیست، احتمال فیک بودنش زیاد است. البته بعضی از ربات ها دائماً پست می گذارند تا واقعی به نظر برسند. می توان یکی دو عکس را در سرچ تصویری گوگل جست و جو کرد تا اصل بودن آن ها را متوجه شد. اکانت های خیلی فیک به راحتی تشخیص داده می شوند. ربات هایی هستند که عکس های افراد مختلف را سرقت می کنند و در یک اکانت می گذارند.

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

یک راه دیگر برای تشخیص دادن فالوور فیک اینستاگرام اکانت های فیک تخفیف هم آیتم های لوکس را به قیمت خیلی ارزان برای فروش می گذارند، سپس از شما می خواهند بر روی یک لینک ضربه بزنید. واضح ترین اکانت های فیک، آن هایی هستند که هیچ فالوور و هیچ پستی ندارند.
میزان لایک پست ها می توان مشخص کننده باشد. اگر تعداد لایک ها خیلی کمتر از تعداد فالوورها باشد، مشخص می شود اغلب فالوورهای آن اکانت ربات های غیرفعال هستند. وب سایت هایی هستند که به راحتی فالوورهای واقعی و فیک را تشخیص می دهند. البته نتیجه ی آن ها را هم نمی توان زیاد جدی گرفت. می توانید اکانت خود را در وب سایت SocialBlade باز کنید و از تغییرات غیرمعمول فالوورها مطلع شوید.
اگر یک کاربر بیش از حد معمول فالوور دارد ممکن است آن ها را خریده باشد. درگیر شدن با ربات ها زیاد جالب نیست. بالا بردن تعداد فالوورهای تقلبی هم معنی ندارد. بهترین کار بهبود واقعی اکانت و جذب کردن فالوورهای واقعی است. می توانید از ابزار هشتگ برای جذب مخاطب استفاده کنید.

منبع theindependent

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.