تلویزیون ردمی تولید می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون ردمی تولید می کند

تلویزیون ردمی تولید می کند

به نظر می رسد Redmi وارد صنعت تلویزیون سازی شده است. زیرمجموعه ی برند شیائومی که محصولاتی غیر از تلفن همراه تولید می کند، حالا قصد دارد در دنیای تلویزیون ها هم سرک بکشد. احتمال دارد تلویزیون ردمی متاثر از تلویزیون های شرکت مادر، یعنی تلویزیون های سری Mi شیائومی باشند. مدیرعامل شرکت Redmi در شبکه ی اجتماعی Weibo بعد از عرض تبریک به مدیرعامل شیائومی برای موفقیت در صنعت تلویزیون، پرسیده که آیا می خواهید Redmi هم تلویزیون بسازد؟

تلویزیون سامسونگ 292 اینچ با نام The Wall Luxury عرضه می شود

مانیتور مخصوص بازی ال جی UltraGear رونمایی شد

تلویزیون هوشمند OnePlus TV یک گام تا رونمایی

البته این به آن معنا نیست که این برند حتماً تلویزیون بسازد. اما با توجه به شهرت و محبوبیت این برند، اضافه شدن خط تولید تلویزیون می تواند جهش خوبی برای کمپانی باشد. Redmi بعد از جدا شدن از شرکت مادر، محصولات زیادی از جمله تلفن همراه، هدفون، پاور بانک، نوت بوک و ماشین لباسشویی تولید کرد. محصولات این کمپانی به نوبه ی خود موفق بودند و رقبا را به رقابت دعوت کردند.
بنابراین تعجبی ندارد اگر Redmi وارد صنعت تلویزیون سازی شود. تلویزیون های Mi پر فروش هستند و دارای گستره ی بزرگی از مقرون به صرفه تا گران قیمت و 4K هستند. سیستم عامل این تلویزیون ها اندروید با پوسته ی Patchwall UI شیائومی است.

نظرات بسته شده است.