تلویزیون سامسونگ 8K QLED این شرکت را جلوتر از دیگر رقبا قرار میدهد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون سامسونگ 8K QLED این شرکت را جلوتر از دیگر رقبا قرار میدهد

تلویزیون سامسونگ 8K QLED

تلویزیون سامسونگ 8K QLED خود را در نمایشگاه CES ، در ماه ژانویه ی سال گذشته ی میلادی معرفی نمود. این تلویزیون فوق العاده با کیفیت در نیمه ی دوم سال 2018 آغاز به فروش گردید. این شرکت پس از استقبال مناسب از این تلویزیون ها تصمیم گرفت تعداد مدل های این سری را افزایش دهد.

رئیس بخش فناوری ها و کسب و کار دیداری سامسونگ ، آقای هان جونگ هی ، در نشستی خبری اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا ماه مارس ، فروش تلویزیون سامسونگ 8K QLED خود را در 60 کشور مختلف آغاز کند. این سری تلویزیون ها را میتوان در سایزهای 55 ، 65 ، 75 ، 82 ، 85 و 98 اینچی با قیمت های کاملا متفاوت تهیه نمود. آقای هان در ادامه ی سخنان خود گفت که این شرکت بیش از نیمی از تلویزیون های 8K در جهان را تولید نموده و قصد دارد تا سال 2022 میزان فروش آن ها را به بیش از 5 میلیون دستگاه افزایش دهد.

هان در ادامه گفت : “ابتدا تصویر سپس محتویات آن باید مشخص شود و غیر از این محال است. تلویزیون های 8K QLED هر تصاویر را با بهترین کیفیت به نمایش میگذارند. ما به کیفیت آن ها اطمینان کامل داریم.” او گفت که ارائه ی نسل اینترنت 5G به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده کمک نموده و نیاز داشتن یک نمایشگر با کیفیت بسیار بالا را تبدیل به یک نیاز می کند. شرکت سامسونگ مدتی است که فناوری هوش مصنوعی خود را در بهبود تصاویر استفاده نموده و هزینه های بالایی را صرف تبلیغات در این زمینه کرده.

با پیشرفت شرکت LG در زمینه ی تولید نمایشگر و تلویزیون ها ، سامسونگ با استفاده از استراتژِی های مختلف در صدد مقابله با رقیب کره ای خود می باشد. سامسونگ قصد دارد برای پیشی گرفتن از رقیب خود از فناوری های 8K و Micro LED استفاده کند.

نظرات بسته شده است.