Ultimate magazine theme for WordPress.

نخستین تلویزیون هوشمند تامسون اندرویدی به بازار عرضه شد

نخستین تلویزیون هوشمند تامسون اندرویدی به بازار عرضه شد

شرکت تامسون به تازگی از سری تازه ی تلویزیون هوشمند تامسون رونمایی به عمل آورده. در این سری تلویزیون های هوشمندی با اندازه های 65 اینچی ، 55 اینچی ، 49 اینچی و 43 اینچی معرفی گردیده اند. این سری تلویزیون هوشمند تامسون با سیستن عامل اندروید ، پشتیبانی از دستیار هوشمند گوگل و دکمه هایی خاص جهت استفاده از Google Play و Netflix ارائه شده اند.

جدا از اندازه های ارائه شده شرکت تامسون این تلویزیون های هوشمند را با ویژگی و مشخصاتی مشابه عرضه نموده. تمامی این تلویزیون ها از 43 الی 65 اینچی دارای کیفیت تصویر 4K HDR 10 ، Dolby Audio و سیستم صوتی DTS TruSurround می باشند. این شرکت در مورد ویژگی های قرار داده شده گفته که بهترین کیفیت تصویر و صدا را مانند چیزی که در دنیای واقعی بوده به نمایش گذاشته تا کاربران بتوانند از تماشای محتویات مورد علاقه ی خود لذت ببرند.”

تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی

تلویزیون سامسونگ اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

جدا از این مشخصات فنی ، تلویزیون هوشمند تامسون با سیستم عامل اندروید Oreo 8 و اپلیکیشن های Netflix ، Youtube ، Google Store ، Google Play ارائه خواهند شد. البته مدل 65 اینچ چندین ویژگی دیگر داشته که از آنها می توان به 5000 بازی و برنامه ی متفاوت ، Chromecast و رم 2.5 گیگابایت و ROM با حافظه ی 16 گیگابایت آن اشاره نمود.

قیمت این تلویزیون های هوشمند از مدل 65 اینچی با 864 دلار آغاز شده و مدل های 55 و 49 اینچی آن با قیمت های 561 و 504 دلار و مدل 43 اینچی آن نیز با قیمت 432 دلار به فروش خواهند رسید.

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.