نخستین تلویزیون هوشمند تامسون اندرویدی به بازار عرضه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نخستین تلویزیون هوشمند تامسون اندرویدی به بازار عرضه شد

نخستین تلویزیون هوشمند تامسون اندرویدی به بازار عرضه شد

شرکت تامسون به تازگی از سری تازه ی تلویزیون هوشمند تامسون رونمایی به عمل آورده. در این سری تلویزیون های هوشمندی با اندازه های 65 اینچی ، 55 اینچی ، 49 اینچی و 43 اینچی معرفی گردیده اند. این سری تلویزیون هوشمند تامسون با سیستن عامل اندروید ، پشتیبانی از دستیار هوشمند گوگل و دکمه هایی خاص جهت استفاده از Google Play و Netflix ارائه شده اند.

جدا از اندازه های ارائه شده شرکت تامسون این تلویزیون های هوشمند را با ویژگی و مشخصاتی مشابه عرضه نموده. تمامی این تلویزیون ها از 43 الی 65 اینچی دارای کیفیت تصویر 4K HDR 10 ، Dolby Audio و سیستم صوتی DTS TruSurround می باشند. این شرکت در مورد ویژگی های قرار داده شده گفته که بهترین کیفیت تصویر و صدا را مانند چیزی که در دنیای واقعی بوده به نمایش گذاشته تا کاربران بتوانند از تماشای محتویات مورد علاقه ی خود لذت ببرند.”

تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی

تلویزیون سامسونگ اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

جدا از این مشخصات فنی ، تلویزیون هوشمند تامسون با سیستم عامل اندروید Oreo 8 و اپلیکیشن های Netflix ، Youtube ، Google Store ، Google Play ارائه خواهند شد. البته مدل 65 اینچ چندین ویژگی دیگر داشته که از آنها می توان به 5000 بازی و برنامه ی متفاوت ، Chromecast و رم 2.5 گیگابایت و ROM با حافظه ی 16 گیگابایت آن اشاره نمود.

قیمت این تلویزیون های هوشمند از مدل 65 اینچی با 864 دلار آغاز شده و مدل های 55 و 49 اینچی آن با قیمت های 561 و 504 دلار و مدل 43 اینچی آن نیز با قیمت 432 دلار به فروش خواهند رسید.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.