تلویزیون هوشمند ردمی با اندازه ی 70 اینچی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون هوشمند ردمی با اندازه ی 70 اینچی

 

 

تلویزیون هوشمند ردمی با اندازه ی 70 اینچی

پس از شرکت شیائومی که به تازگی پا به عرصه ی تلویزیون های هوشمند گذاشته ، زیر شاخه ی آن نیز قصد دارد به زودی تلویزیون هوشمند ردمی را روانه ی بازار کند. شرکت Redmi در حساب آنلاین خود گفته که می خواهد از تلویزیون هوشمند خود در تاریخ 29 آگوست در چین رونمایی به عمل آورد. البته این خبری تازه نبوده زیرا از ماه ها پیش این برند زیر شاخه علاقه ی خود را به ورود به بازار تلویزیون های هوشمند با عرضه چندین طرح فرضی نشان داده بود و حتی چند عدد از آنها را در CCC ثبت کرده بود. علاوه اینکه با اعلام رونمایی از نخستین تلویزیون هوشمند توسط Redmi ، کاملا مشخص است که این شرکت ردپاهای شرکت مالک خود یعنی شیائومی را دنبال می کند.

تلویزیون سامسونگ اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

تلویزیون سامسونگ 8K QLED این شرکت را جلوتر از دیگر رقبا قرار میدهد

اما در تیزری که منتشر شده ، ظاهر اصلی تلویزیون هوشمند ردمی نشان داده شده و گفته شده که بزرگترین مدل آن 70 اینچی بوده که همراه با دیگر مدل های این سری ارائه خواهد شد. البته پیشتر هم این مدل 70 اینچی با کد نام L70M5-RA در وب سایت CCC ثبت شده بود و می دانستیم که این سری تلویزیون های هوشمند دارای یک مدل با اندازه ی 70 اینچی خواهد بود. اما در خبرهایی که از چین منتشر شده ، به دو مدل 40 و 70 اینچی اشاره شده که هر دو با کیفیت 4K تصاویر را به نمایش می گذارند. از دیگر اندازه های این سری تازه ی تلویزیون های هوشمند Redmi هنوز اطلاعات در دست نیست. هنوز قیمت این تلویزیون ها نیز مشخص نیست اما بی تردید با قیمتی پایین تر از تلویزیونهای هوشمند 4K شیائومی ارائه خواهند گردید. علاوه اینکه این تلویزیون ها با سیستم عاملی که در تلویزیون های هوشمند شیائومی قرار داده شده یعنی PatchWall ارائه خواهد شد.

تلویزیون هوشمند ردمی
تلویزیون هوشمند ردمی

شیائومی تا امروز تلویزیون های هوشمند متعددی را به بازار عرضه نموده تا توان انتخاب بالایی را به کاربران بدهد. اندازه ی تلویزیون هایی که شیائومی تا امروز عرضه نموده از 32 اینچی آغاز شده و تا 75 اینچ ادامه دارد.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.