تلویزیون هوشمند OnePlus TV یک گام تا رونمایی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون هوشمند OnePlus TV یک گام تا رونمایی

تلویزیون هوشمند OnePlus TV

تلویزیون هوشمند OnePlus TV : شرکت چینی OnePlus قصد دارد با ارائه ی تلویزیون هوشمند تازه ی خود پا به عرصه نمایشگرهای بزرگ بگذارد. این شرکت ابتدا تبلیغاتی را در این زمینه در ماه سپتامبر به انجام رساند و سپس از طرفداران خود برای نامگذاری سری تلویزیون های خود کمک خواست. پس از این اخبار نیز مدیرعامل این شرکت آقای پیت لائو اعلام کرد که طراحی و تولید این تلویزیون های هوشمند در حال سپری کردن مراحل پایانی خود می باشد.

امروز شرکت OnePlus یک ریموت کنترل بلوتوثی را با کد نام RC-001A در سازمان بلوتوث SIG ثبت نمود. این ریموت مجهز به بلوتوث 4.2 بوده اما از این مساله مهم تر این است که از این خبر می توانیم مطمئن شویم که در آِنده ای نزدیک از تلویزیون هوشمند OnePlus TV بیشتر خواهیم شنید.

تلویزیون هوشمند OnePlus TV

در ماه آوریل گذشته آقای لائو به این مسئله اشاره نمود که ریموت هایی که امروزه برای تلویزیون ها طراحی می شوند بسیار قدیمی شده و میتوان بدون نیاز به آنها و تنها توسط هوش مصنوعی از قابلیت های مختلف تلویزیون های هوشمند امروزی استفاده نمود. اما حتی با این گفته های مدیرعامل شرکت چینی ، قرار است تلویزیون این شرکت همراه با یک ریموت کنترل عرضه شود. اما محصول اصلی ، یعنی تلویزیون هوشمند این شرکت خود معمایی بزرگ بوده و هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی آن منتشر نشده است.

اما با توجه به شایعاتی که تاکنون منتشر شده ، گفته شده که تلویزیون هوشمند OnePlus TV با نمایشگری با کیفیت تصویر 4K HDR و پشتیبانی از هوش مصنوعی که به احتمال فراوان دستیار گوگل خواهد بود ارائه خواهد شد. هدف اصلی تولید این تلویزیون رقابت با تلویزیون های Mi TV بوده که در بازار های مختلف آسیا توانسته اند به فروشی مناسب دست پیدا کنند.

تلویزیون سامسونگ 292 اینچ با نام The Wall Luxury عرضه می شود

مانیتور مخصوص بازی ال جی UltraGear رونمایی شد

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.