Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون 8K سامسونگ و راه اندازی خط تولید در آفریقا

تلویزیون 8K سامسونگ و راه اندازی خط تولید در آفریقا

سامسونگ به طور قابل توجهی خط تولید تلویزیون 8K سامسونگ را در سال جاری گسترش داده است. این کمپانی قصد دارد تا سال 2022 پنج میلیون دستگاه تلویزیون را به فروش برساند. آخرین مدل تلویزیون سامسونگ در حال حاضر در 60 بازار در سراسر جهان حضور دارد. برای گسترش هرچه بیشتر ، سامسونگ خط تولید تلویزیون های 8K QLED 2019 خود را در آفریقای جنوبی راه اندازی کرده است.
تلویزیون های جدید 4k QLED نیز عرضه شدند
در یک گردهمایی در مل رز آرک ژوهانسبورگ، سامسونگ خط تولید تلویزیون های QLED را معرفی کرد. این خط تولید از ماه می در آفریقای جنوبی به ساخت تلویزیون های 4k و 8k خواهد پرداخت. مدل 8kدر چهار اندازه ی مختلف 65 اینچی، 75 اینچی، 82 اینچی و 98 اینچی می باشد. مدل 4k هم در اندازه های مختلفی از 55 اینچی تا 82 اینچی در دسترس خواهد بود.
تلویزیون 8K سامسونگ مجهز به پردازشگر های کوانتوم مخصوص این کمپانی هستند که توانایی بالا بردن رزولوشن های پایین تا 8k را دارند. تماشای تصویر با کنتراست بالا و 4000 نیت روشنایی خیره کننده بسیار لذت بخش است. و با فناوری زاویه دید اولترا شما می توانید تصویر بسیار خوبی صرف نظر از موقعیت مکانی دریافت کنید.
علاوه بر این، تلویزیون های جدید قابلیت پشتیبانی از AirPlay2 اپل را دارا هستند که به شما این امکان را می دهد تا هر چیزی که می خواهید از آیفون، آیپد و مک به طور مستقیم به تلویزیون AirPlay کنید. این تلویزیون حتی به iTune Movies دسترسی دارد و شما می توانید فیلم کرایه کنید و با 4k HDR تماشا کنید. سامسونگ برای بازی هم Real Game Enhancer را پیشنهاد داده که تجربه ی بازی کردن را به وسیله ی ویژگی های خاص بازی بسیار شیرین می کند.
خط تولید تلویزیون 8K سامسونگ از ماه می در آفریقای جنوبی برقرار می شود و فروشندگان آن نیز انتخاب می شوند. قیمت ها از 5310 دلار برای مدل 65 اینچی شروع شده و تا 68980 دلار برای مدل 98 اینچی بالا می رود. خریدارانی که سفارش خود را تا تاریخ 5 می ثبت کنند، یک دستگاه Soundbar به عنوان هدیه دریافت می کنند.

منبع sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.