تلویزیون Redmi با صفحه نمایش 70 اینچی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تلویزیون Redmi با صفحه نمایش 70 اینچی

تلویزیون Redmi با صفحه نمایش 70 اینچی

تلویزیون Redmi با شماره مدل L70M5-RA از اداره ی نظارتی چینی 3C گواهینامه دریافت کرد. شماره مدل این دستگاه نشان می دهد که این تلویزیون صفحه نمایش 70 اینچی با رزولوشن 4K دارد. با آن که این برند به صورت رسمی ساخت تلویزیون را اعلام نکرده است، مدیر عامل این شرکت سرنخ هایی از تولید تلویزیون عنوان کرده است. اخذ گواهینامه نشان می دهد این برند پا به عرصه ی تلویزیون سازی گذاشته است. شایان ذکر است، کمپانی مادر یعنی شیائومی در حال حاضر در تولید و فروش تلویزیون موفق است.
متاسفانه، فهرست 3C اطلاعاتی بیشتر از سایز صفحه نمایش در اختیارمان نمی گذارد. به هر حال انتظار می رود این تلویزیون ها، شبیه تلویزیون های سری Mi شیائومی باشند که دارای ویژگی های پرچم داران با قیمت مناسب هستند. احتمالاً تلویزیون های سری Redmi از تلویزیون های سری Mi شیائومی ارزان قیمت هستند.

تلویزیون سامسونگ 292 اینچ با نام The Wall Luxury عرضه می شود

مانیتور مخصوص بازی ال جی UltraGear رونمایی شد

تلویزیون هوشمند OnePlus TV یک گام تا رونمایی

بعد از آن که Redmi از کمپانی مادر یعنی شیائومی جدا شد، مقرون به صرفه ترین تلفن همراه را با عنوان Redmi K در چین عرضه کرد. کمی بعد Redmi K20 با پردازشگر Snapdragon 710 و Redmi K20 Pro با پردازشگر Snapdragon 855 در بازار هند به فروش رسیدند. انتظار می رود Redmi در تولید تلویزیون هم مثل تولید تلفن همراه، تلویزیون های پرچم دار با قیمت مناسب عرضه کند.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.