تماشای تلویزیون هم مانع از استفاده نکردن از گوشی نمی شود | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تماشای تلویزیون هم مانع از استفاده نکردن از گوشی نمی شود

تماشای تلویزیون هم مانع از استفاده نکردن از گوشی نمی شود

امروزه گوشی های هوشمند نقشی اساسی را در زندگی ما داشته و همیشه قسمتی از اطلاعات مهم در آنها ذخیره شده تا بتوانیم همیشه و در تمامی مواقع از آن ها استفاده کنیم. علاوه بر این ، آن ها به نمایشگر دوم  در حین تماشای تلویزیون نیز تبدیل شده اند.

 

بر اساس تحقیقی که توسط موسسه ی نیلسن انجام شده ، در کشور آمریکا 73 درصد از جمعیت بالغ این کشور در حین تماشای تلویزیون از یک دستگاه دیجیتال استفاده نموده و 45 درصد این جمعیت به صورت دائم در حال استفاده از گوشی های خود می باشند. بسیاری از ما به صورت دائم در حال چک کردن اینستاگرام یا دیگر صفحات اجتماعی هستیم اما در این تحقیق مشخص شده که بسیاری از ما در حین تماشای تلویزیون از گوشی های خود برای سرگرمی بیشتر استفاده می کنیم.

 

71  درصد از کسانی که در حین تماشای تلویزیون از گوشی استفاده می کنند در مورد چیزی که در حال دیدن آن هستند به جستجو و پرسش می پردازند (به طور معمول از IMDB استفاده می کنند). در یک نظرسنجی 41 درصد اعلام نموده اند که در مورد چیزی که در حال دیدن آن هستند به دوستان خود پیام داده و 28 درصد نیز اعلام نموده اند که در مورد چیزی که در دیدن حال آن هستند ، پستی را در اینستاگرام قرار داده اند. بسیاری نیز در حین تماشای یک تبلیغ در تلویزیون ، آن را در اینترنت جستجو نموده و خریداری کرده اند. درصدی هم با دیدن یک یا چند پست  کانال تلویزیون را تغییر داده تا برنامه ای خاص را به صورت زنده مشاهده کنند.

نظرات بسته شده است.