Ultimate magazine theme for WordPress.

تویوتا سیه نا جدید به بازار می آمد

تویوتا سیه نا تا سال 2018 به عنوان خودرویی مناسب و نسبتا معمولی مورد استقبال کمی قرار گرفت و دلیل آن کمبود امکانات این خودرو عنوان شده. اکنون تویوتا به فکر فروش این خودرو بوده و با جمع آوری آن ها تصمیم به تولید مدلی جدید از تویوتا سیه نا را گرفته.

تویوتا تصمیم گرفته تا تمامی خودروهای تویوتا سیه نا را تا جای ممکن جمع نموده و مدلی مطمئن و مناسب برای خریداران را روانه ی بازار کند. زمانی که قیمت یک خودرو رو به کاهش باشد اکثر فروشندگان با ارائه ی امتیازهای خاص مخاطبین را مجاب به خریدن آن ها میکنند. اما این اتفاق قرار نیست در مورد سیه نا بیفتد. اما اگر زمان زیادی هدر رفته و نتیجه ای دریافت نگردیده باشد باید تصمیمی متفاوت گرفت. تویوتا قصد دارد تا خودرویی کاملا متفاوت را جایگزین این سری “سیه نا” کند. مدیر تویوتا در آمریکای شمالی گفته : زمانی که فروش مساعد نبوده و شما احساس خوبی در مورد آن ندارید لزومی به ارائه ی پیشنهادات شگفت انگیز نبوده و باید سعی کنید آن را به صورت بهتر به بازار بازگردانید.

بر اساس اخباری که در مورد مدل جدید این خودرو منتشر شده ، در سال 2021 آغاز به فروش شده و در نمایشگاهی در اواخر سال 2019 و یا ابتدای 2020 به صورت رسمی معرفی خواهد شد. در کنار این خودرو ، تویوتا از مدل های جدید Camry و RAV4 نیز رونمایی خواهد نمود. تویوتا همیشه در بالای لیست خودروهای شاسی بلند و خانوادگی در آمریکا بوده و نمی خواهد به هیچ عنوان این جایگاه را پس از سال ها از دست بدهد.

طبق تحقیقی که در مورد فروش خودروهای مینی ون در دسامبر 2018 به انجام رسیده ، خودروی Dodge Grand Caravan به عنوان پرفروش ترین خودرو معرفی شده ، دلیل آن به علت کیفیت بالا نبوده بلکه قیمت مناسب و در دسترس بودن عنوان شده. بسیاری از خریداران ترجیح میدهند ابزار ارزان قیمت را برای انجام کارهای خود تهیه کنند و نه لزوما بهترین آن ها را. در این لیست خودروی “سیه نا” تویوتا در مکان یکی مانده به آخر و در انتهای لیست Kia Sedona قرار گرفته.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.