Ultimate magazine theme for WordPress.

تویوتا پریوس 2020 با Apple Carplay و صندلی پنجم

تویوتا پریوس 2020 با Apple Carplay و صندلی پنجم

تویوتا اعلام کرده که قصد دارد طراحی Prius 2019 را تغییر داده و نوع ارتقاء یافته ی آن را با نام تویوتا پریوس 2020 در سال 2020 به بازار ارائه نماید. البته بسیاری انتظار داشتند که مدل Prius Prime این شرکت نیز باز طراحی شود که تویوتا اعلام کرده که این مدل نیازی به تغییر ندارد.

تویوتا در ابتدای هفته ی گذشته لیستی از تغییرات را اعلام کرد که در تویوتا پریوس 2020 ایجاد خواهد شد. البته این تغییرات اکثرا داخلی بوده و به نظر نمی رسد تغییر ظاهری در کار باشد و از این رو می توان انتظار داشت که Prius Prime برتری طراحی خود را نسبت به مدل Prius معمولی حفظ کرده و با همان ظاهر جذاب خود به بازار عرضه گردد.

ماشین برقی تویوتا رومبوس یا طراحی منحصر به فرد

تغییرات همانطور که پیشتر گفته شد در داخل خودرو صورت گرفته تا راحتی بیشتری را برای سرنشینان فراهم کرده و تعداد فناوری های داخل خودرو را افزایش دهد. تویوتا به این خودروی خود Apple Carplay ، پشتیبانی از ماهواره ی رادیویی SiriusXM و هوش مصنوعی Amazon Alexa را به این خودرو در سال 2020 اضافه خواهد نمود. جهت اینکه بتوان از دستگاه های الکترونیکی در تمامی طول سفر استفاده نمود دو عدد پورت USB به صندلی های پشتی این خودرو اضافه خواهد گردید. حال که صحبت از صندلی های پشت شد بهتر است بگوییم که تعداد آنها از دو به سه عدد صندلی ارتقاء خواهد یافت. تودوزی این خودرو از سفید به مشکی تغییر یافته و دکمه ی هیتر صندلی های جلو تغییر یافته تا به سهولت بیشتری بتوان از آن استفاده نمود.

تویوتا پریوس 2020
تویوتا پریوس 2020

در آخر به این مساله باید اشاره کنیم که از این به بعد خودروهای این سری تویوتا به جای ارائه شدن با اسامی Plus ، Advanced و Premium با اسامی LE ، XLE و Limited به بازار عرضه خواهند گردید که روش نامگذاری رسمی تویوتا می باشد. پیش فروش این خودرو از تابستان سال میلادی جاری آغاز شده و می توان مدل های مختلف آن را با پرداخت 27.600 ، 29.500 و مدل XLE را با پرداخت 33.500 دلار تهیه نمود. توسط موتور الکتریکی این خودرو می توان 25 مایل را مشابه به مدل قبلی طی کرد و با یک باک پر از بنزین آن می توان 640 مایل را طی کرد که مصرف فوق العاده و بسیار پایینی دارد.

تویوتا پریوس 2020
تویوتا پریوس 2020
منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.