تیک آبی اینستاگرام چیست ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟ تیک آبی در کنار نام کاربری در اینستاگرام هم معنی تیک آبی توییتر است و به این معنی است که حساب کاربری تایید شده است. تایید شده به آن معنی است که حساب کاربری مزبور چه شخص و چه کمپانی از طرف شبکه ی اجتماعی احراز هویت شده است.
این قابلیت برای افراد مشهور مفید است؛ به این ترتیب دنبال کننده ها مطمئن می شوند که صفحه ی اصلی شخص مورد نظرشان را دنبال می کنند.

چگونه کمتر بخوابیم ولی انرژی بیشتری داشته باشیم

منتالیست چیست و چه کاری را انجام می دهد ؟

اینستاگرام علت استفاده از تیک آبی را ارائه ی خدمات اصلی و حقیقی عنوان می کند. اینستاگرام می تواند فضایی برای جعل هویت و تخریب شهرت افراد باشد؛ برای جلوگیری از این مسائل تیک آبی متولد شده است.
تنها حساب های کاربری که در معرض خطر جعل هستند، تیک آبی دریافت می کنند. داشتن تیک آبی در فیسبوک الزاماً به معنای داشتن تیک آبی در اینستاگرام نیست.
هر کسی نمی تواند درخواست تیک آبی به اینستاگرام بدهد، تنها افراد مشهور ، سلبریتی ها و برندهای معروف می توانند تیک آبی بگیرند.
اگر می خواهید دیگران بدانند که صفحه ی شما اصلی و واقعی است می توانید پروفایل خود را به توییتر و فیسبوک و یا وب سایت شخصی خودتان لینک کنید.
اگر فکر می کنید که حساب کاربری شما یک حساب کاربری عمومی است می توانید تیک آبی دریافت کنید. شما می بایست به اینستاگرام درخواست بدهید. باید فرم پر کنید، شماره تلفن بدهید، ایمیل اصلی بدهید، بیوگرافی خودتان را بنویسید، عکس پروفایل خود را ارسال کنید، تاریخ تولد و وب سایت رسمی خود را بفرستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.