جایزه امی 2019 به Game Of Thrones و Chernobyl رسید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جایزه امی 2019 به Game Of Thrones و Chernobyl رسید

جایزه امی 2019 به Game Of Thrones و Chernobyl رسید

هفتاد و یکمین مراسم Emmy Awards در روزهای شنبه و یکشنبه با اهدای جوایز مخصوص خلاقیت هنری در تئاتر مایکروسافت و مرکز شهر لس آنجلس آغاز شد. این جایزه امی 2019 در زمینه های فنی و هنز به صورت جداگانه داده شده اند که برخی از آنها از پیش انتظار میرفته که به چه شخص و یا اشخاصی داده خواهد شد و برخی از این جوایز هم به صورت غافلگیرانه ای به شخص دیگر تعلق گرفته اند.

جدیدترین فیلم های 2019 چه فیلم هایی هستند ؟

10 تا از بهترین فیلم های معروف دنیا

اما بزرگترین برنده ی دو شب اهدای جوایز یکی از بهترین سریال های ساخته شده توسط شبکه ی HBO یعنی Game of Thrones بوده که توانسته در مجموع دو شب به 10 جایزه دست پیدا کرده و در جایگاه برتر قرار گرفته و دیگر سریال شبکه ی HBO یعنی Chernobyl با دریافت 7 جایزه جایگاه دوم را از آن خود کرد. دیگر سریال شبکه ی آمازون The Marvelous Mrs.Maisel نیز با دریافت شش جایزه از جمله جوایز بازیگری که جین لینچ و لوک کربی گرفتند در جایگاه سوم قرار گرفت. جوایز بازیگران مهمان اما به صورتی بسیار غافلگیرانه به بردلی ویتفورد و چری جونز داده شد که در سریال The Handmades Tale ایفای نقش کرده بودند.

برندگان بزرگ روز شنبه هم RuPaul’s Drag Race به دلیل داشتن بهترین آرایش مو و لباس و RuPaul Charles برای داشتن بهترین میزبانی بوده اند. این چهارمین جایزه ی emmy برای چارلز بوده که موفق شده تا خود را به رکورد جف پروبست برساند. برنامه ی Free Solo ساخته شده توسط National Geo که پیشتر موفق به کسب جایزه ی اسکار نیز شده بود توانسته در روز شنبه به 7 جایزه ی امی از جمله بهترین برنامه ی مستند ساخته شده ، بهترین سینماتوگرافی و بهترین میکس و ویرایش صدا دست پیدا کند.

منبع deadline

نظرات بسته شده است.