جدیدترین بروزرسانی گوشی OnePlus با قابلیت های جدید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین بروزرسانی گوشی OnePlus با قابلیت های جدید

بعد از انتشار ورژن تثبیت شده ی اندروید 10 برای گوشی پرچم دار OnePlus 7 و OnePlus 7T، OnePlus در نهایت ورژن اصلی اندروید 10 را برای دستگاه های OnePlus 6 و OnePlus 6T منتشر کرد. بروزرسانی جدید گوشی OnePlus با عنوان Oxygen OS 10.0 به گوشی های قدیمی تر سرایت پیدا کرد.

آپدیت گوشی OnePlus

Gizmo China گزارش داد که جدیدترین آپدیت اندروید 10 یعنی Oxygen OS 10.0 به صورت مرحله ای برای گوشی OnePlus منتشر می شود. کانی چینی توصیه می کند هنگام دریافت بروزرسانی از هیچ گونه فیلتر شکنی استفاده نکنید. به گفته ی این کمپانی آخرین به روزرسانی با فیلترشکن کار نمی کند. این به روزرسانی بر اساس کشور منتشر نشده، بلکه در اختیار چند دستگاه که به صورت تصادفی انتخاب شده اند، قرار گرفته است. کمپانی چینی اعلام کرد که بر روی به روزرسانی بزرگتری برای چند روز آینده کار می کند؛ اگر در ورژن منتشر شده باگی وجود نداشته باشد. فهرست تغییرات OxygenOS 10.0 به این شکل می باشد :

تغییرات اساسی سیستم: OxygenOS 10 رابط کاربری کاملاً جدید دارد، تنظیمات امنیتی پیشرفته تری دارد، باگ ها برطرف شده اند و بهبودهایی صورت گرفته است. علاوه بر این، این به روزرسانی قابلیت های شخصی سازی زیادی دارند؛ می توان شکل هندسی آیکون ها را انتخاب کرد.
تغییر بزرگ دیگر، کنترل حرکتی صفحه است. با کشیدن نوار پایین صفحه می توان برنامه های تازه استفاده شده را دید و با کشیدن انگشت از چپ به راست به صفحات قبلی برگشت.
جدیدترین بروزرسانی OxygenOS 10.0، قابلیت Game Space را اضافه کرده است. با این قابلیت همه ی بازی های محبوب کاربر برای دسترسی سریع و آسان در یک مکان قرار می گیرند.
به روزرسانی جدید،؛ قابلیت های صفحه نمایش متنی را با خود به همراه می آورد. به گفته ی OnePlus اطلاعات هوشمندانه ای بر اساس لوکیشن، زمان و غیره نمایش داده می شوند.
با این بروزرسانی جدید گوشی OnePlus می توان پیام ها را با استفاده از کلمات کلیدی بلاک کرد.
علاوه بر تغییرات و قابلیت های جدید، OxygenOS 10.0 سطح امنیت اندروید را در گوشی های OnePlus 6 و 6T بالا برده است. OnePlus در مورد کدهای امنیتی حرفی نزده است.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

منبع ibtimes

نظرات بسته شده است.