جدیدترین تریلر از فیلم Joker | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین تریلر از فیلم Joker

جدیدترین تریلر از فیلم Joker

“دلقک ها را بفرستید” ، فیلم تازه ی وارنر بروز از شخصیت شناخته شده و شرور جوکر بیش از یک فیلم ساده پر از دسیسه و صحنه های ترسناک بوده ، تریلری که در روز چهارشنبه در مورد فیلم Joker منتشر شد ، زندگی قبلی او را نشان می دهد تا با بازی واکین فینیکس بتوانیم با زندگی قبلی او و اینکه چه چیزی آن را به یک دیوانه ی تمام عیار تبدیل کرده آشنا شویم.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

ترسناک ترین مکان های جهان

در فیلم Joker فینیکس نقش آرتور فلک را بر عهده دارد ، یک استند آپ کمدین شکست خورده که سختی های زندگی و مشکلاتی که در سر راهش و در شهر گاتهام که خیلی شبیه به نیویورک دهه ی هفتاد بوده قرار گرفته او را به مرز دیوانگی کشانده. در ابتدای فیلم او بیشتر یک مرد بیچاره و افسرده است تا یک دیوانه؛ اما طی فیلم او بیشتر شبیه به جوکری که ما می شناسیم شده و آرایش مخصوص دلقک ها را بر روی صورت خود کشیده و موهایش را به رنگ سبز در می آورد و تبدیل به جوکر می شود.

در یک قسمت از این تریلر او به روان درمان خود می گوید : ” تمام فکرایی که تو سرمه منفین ” که بی تردید اعلام خطر شکل گرفتن شخصیت شرور جوکر می باشد. گفته شده در این فیلم رابرت دنیرو نیز ایفای نقش خواهد نمود. کارگردان فیلم تازه ی جوکر تاد فیلیپس خواهد بود که به رسانه ها گفته که این فیلم کاملا با دیگر فیلم هایی که از جوکر دیده ایم متفاوت تر بوده و ما را بیشتر با شخصیت این کاراکتر شرور آشنا می کند. این فیلم هیچ یک از داستان های کمیک DC را در مورد این شخصیت دنبال نکرده و در مورد دشمن سنتی بتمن نخواهد بود. فیلم سینمایی Joker در تاریخ چهارم اکتبر به سینماهای جهان خواهد آمد.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.