Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین ماشین فراری که این شرکت در حال تولید آن هاست

جدیدترین ماشین فراری که این شرکت در حال تولید آن هاست

جدیدترین ماشین فراری : شرکت ایتالیایی فراری میزان فروش خود را در ربع نخست سال 2019 ارائه نمود که شامل ارغامی فوق العاده بوده و نشان دهنده ی فروش مناسب خودروهای آن می باشد. با اینکه بسیاری از شرکت های تولید کننده ی خودرو برای پیدا کردن مشتری و به فروش رساندن محصولات خود دچار مشکل شده اند ، فراری رشدی 23 درصدی را نسبت به میزان فروش در سال گذشته تجربه کرده. این رشد فروش موجب شده تا فراری بتواند 2.610 خودرو را در عرض 3 ماه به فروش رسانده و رکورد فروش خود را بشکند.

بیشترین فروش را خودروی فراری پورتوفینو داشته زیرا با موتور V8 فراری و طراحی استثنایی یک ماشین همه فن حریف بوده و از این رو فروش بالا و منطقی را داشته. مدل فراری 488 شاید دیگر عمر خودش را کرده باشد و فروش آن رو به نزول داشته باشد اما مدل پیشرفته ی Pisa فروشی فوق العاده داشته و میزان سود بالایی را برای فراری به همراه داشته.

شرکت فراری خودروی جانشین فراری 488 یعنی F8 Tributo به نمایش گذاشته اما در گزارشی که میزان فروش خودروهای این شرکت را نمایش میدهد آمده که در حال طراحی 4 مدل از  جدیدترین ماشین فراری بوده و می خواهد از آن ها در سال 2019 رونمایی کند. یکی از این 4 مدل به نظر می رسد مدل کروک F8 Tributo بوده و دو مدل دیگر شامل یک خودروی مسابقه ای و لوکس می باشند.

گران قیمت ترین ماشین دنیا سال 2019

مدیرعامل شرکت فراری آقای انریکو گالیِرا گفته که مدل SUV فراری Purosangue در میان چهار خودروی سال 2019 نبوده و در این سال رونمایی و عرضه نخواهد شد. دلیل این تصمیم این است که فراری می خواهد از مدل های F8 در سال 2019 رونمایی به عمل آورد.

دلیل اصلی افزایش فروش فراری این بوده که توانسته به بازار چین راه پیدا کند و رشد فروشی 79 درصدی را تجربه کرده و تعداد فروش خودروهای این شرکت از 183 عدد به 328 عدد افزایش پیدا کرده و این در حالی بوده که رقبای این شرکت نتوانسته اند به بازار چین دسترسی پیدا کنند. علاوه اینکه فراری فروش خوبی را در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا داشته و در آمریکا رکورد مناسبی را داشته. سال 2019 گرایش قشر پردرآمد جهان به تهیه ی فراری های تازه بوده تا سال اقتصادی فوق العاده ای برای این شرکت رقم بخورد.

منبع jalopnik

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.