Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین گوشی Oppo با دوربین زیر صفحه نمایش

جدیدترین گوشی Oppo با دوربین زیر صفحه نمایش

شرکت oppo با معرفی جدیدترین گوشی Oppo مدل Find X به بازار ، نشان داده که یکی از پیشرو ترین شرکت ها در زمینه ی تولید گوشیهای هوشمند با فناوری های پیشرفته می باشد. این شرکت چینی همراه دیگر شرکت چینی یعنی Vivo بارها و بارها نشان داده اند که توانایی طراحی و تولید گوشی هایی با فناوری های پیشرفته ی متعلق به آینده را دارند. برای مثال می توان به گوشی Oppo N1 به عنوان نخستین گوشی مجهز به دوربین چرخان و گوشی Oppo Find 7 به عنوان نخستین گوشی دارای نمایشگر Quad HD اشاره نمود.

نخستین گوشی هوشمند با دوربین زیر نمایشگر

از زمانی که شرکت Oppo جدیدترین گوشی Oppo مدل Find X را ارائه نموده این مساله از کسی پنهان نیست که این شرکت در حال تلاش برای ارائه ی گوشی های هوشمند با نمایشگرهای تمام صفحه بوده و فناوری های زیادی را در دست طراحی داشته تا به این مهم دست یابد. تا به حال گوش هایی با فناوری ها و راه حل های مختلف دیده ایم تا به کاربران امکان استفاده از نمایشگر بزرگتر را بدهند که از جمله آنها می توان به گوشی های Sharp Aquos Crystal و Mi Mix شیائومی اشاره نمود. گوشی ها با ناچ های بزرگ و کوچک ، روزنه های درون صفحه ، دوربین های متحرک و نمایشگرهای دوگانه ارائه شده تا در آخر به هدف اصلی یعنی نمایشگر تمام صفحه برسند. اما تازه ترین فناوری دوربین زیر صفحه بوده که می تواند یکی از بهترین راه حل ها باشد.

قیمت Oppo A9 با رم 4 گیگابایت مشخص شد

تا به امروز برخی از شرکت ها توانسته اند حسگرهای مجاورت و نور را در زیر نمایشگر قرار دهند اما قرار دادن دوربین سلفی زیر نمایشگر چالشی تازه بوده ، زیرا اگر دوربین را زیر صفحه قرار دهید امکان دیده شدن تصاویر را از آن گرفته اید از این رو نیاز به یک صفحه ی OLED داشته تا بتوانید پیکسل ها را از کار انداخته و تصاویر را ثبت کنید ، ویژگی که در هیچ یک از صفحات LCD امکان پذیر نشد.

شرکت های فناوری مانند Oppo و سامسونگ در حال طراحی چنین صفحات هستند و چیزی که اکنون بحث آن را می کنیم امکان دیدنش در سال 2019 بسیار پایین بوده زیرا به زمان زیادی احتیاج داشته و حداقل تا دو سال دیگر در گوشی های قابل استفاده خواهد بود. شرکت Oppo در ارائه ی یک گوشی با این فناوری از سامسونگ پیش است و با ارائه ی یک گوشی مانند Find X انتظارها را از گوشی های هوشمند خود بالا برده است.

منبع gizchina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.