تولید جگوار XJ متوقف و نسل تازه الکتریکی آن در 2020 به بازار می آید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

تولید جگوار XJ متوقف و نسل تازه الکتریکی آن در 2020 به بازار می آید

جگوار XJ

خودروی جگوار XJ قدرتمند و راحت می باشد اما به نظر می رسد کارخانه ی تولید کننده ی آن پس از یک دهه قصد دارد تا نسل تازه ی این سدان را روانه ی بازار کرده و مدل قدیمی را بازنشسته کند.

جگوار XJ
جگوار XJ

بر اساس خبری که AutoCar منتشر نموده جگوار تولید مدل فعلی را در ماه ژوئیه متوقف خواهد کرد.از خودروی مدل XJ از زمان تولید خود از یک دهه ی پیش تاکنون 120.000 عدد فروخته شده که البته کارخانه ی تولید کننده به افت فروش آن در ماه های اخیر اشاره نموده. این خودرو در بازار آمریکا هیچگاه عضو خودروهای پرفروش نبوده اما در سال 2018 میزان فروش آن در ماه از 100 عدد پایین تر آمده که برای این مدل فروش مناسبی نبوده.

جگوار XJ
جگوار XJ

اما این فکر را نکنید که جگوار XJ با توقف تولید به کلی فراموش خواهد شد. یکی از نمایندگان فروش جگوار اعلام نموده با اینکه تولید این مدل XJ متوقف خواهد شد ، نام آن به کار خود ادامه خواهد داد ، او پس از گفتن این جملات به مورد خاصی اشاره نکرد. بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده نسل آینده ی XJ با موتور الکتریک ارائه خواهد شد که در صورت صحیح بودن این خبر می تواند به رقیبی مناسب برای کارخانه ها و مدل های رقیب مانند Audi A8 ، BMW 8 Series ، Lexus LS و Mercedes Benz S Class تبدیل شود. البته هنوز تعداد کارخانه هایی که قصد دارند خودروهای الکتریکی تولید کنند مشخص نیست.

جگوار XJ
جگوار XJ

مدل تازه ی جگوار XJ با نام XJR575 ارائه خواهد شد و دارای موتور 5 لیتری سوپرشارژ V8 بوده و توان تولید نیروی 575 اسب بخار و گشتاور 517 پوند را خواهد داشت.

تراورس شورلت 2020 با ویژگی رانندگی نوجوانان

آئودی Q3 مدل Sportback Coupeover

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.