جیپ چروکی 2019 امن ترین خودروی سال | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جیپ چروکی 2019 امن ترین خودروی سال

جیپ چروکی 2019 امن ترین خودروی سال

اگر علاقه به خرید SUV های کوچک داشته و امنیت هم برای شما از برترین اولویت ها بوده می توانید یک خودروی فوق العاده ی دیگر را به لیست خود اضافه کنید. جیپ چروکی 2019 توانسته عنوان امن ترین خودروی سال را از IIHS دریافت کند. هر خودرویی برای دریافت این عنوان باید تست های تصادف مختلف را پشت سر گذاشته ، میزان سلامتی سرنشینانی که در جلو نشسته اند چک شده و میزان خسارت های وارد شده در تصادف های رودررو یا شاخ به شاخ هم سنجیده شده و به بالاترین امتیازها دست پیدا کند. البته بسیاری از خودروهای SUV توانسته اند در این تست ها به عنوان ” قابل قبول ” دست پیدا کنند اما چرکی عنوان ” خوب ” را کسب کرده تا برتری خود را نسبت به آنها نشان دهد.

علت خروج دود سياه از اگزوز

علت روشن نشدن ماشین چیست ؟

علت صدای جیر جیر کلاچ

تنها نکته ای که جیپ چروکی 2019 را از رسیدن به عنوان ” عالی ” دور کرده مشکل چراغ های جلوی آن بوده که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

یکی از پر اهمیت ترین تست هایی که شرکت IIHS انجام میدهد در مورد تصادف های شاخ به شاخ بوده ، تصادفاتی که موجب مرگ و میر بسیاری شده اند. چروکی 2019 در این تست ها سلامت خارج شده زیرا از با استفاده از یک فناوری خاص از تصادف جلوگیری کرده ، ویژگی که موجب شده تا این مدل عنوان ” فوق العاده ” را کسب کند و به برترین خودرو از این بابت تبدیل شود.چروکی موفق شده تا در سرعت های 12 و 25 مایل از برخوردهای شاخ به شاخ به سلامت گذر کند.

اما مشکل چراغ های جلو چه بوده؟ بهترین چراغ هایی که در جلوی خودرو های SUV می توانند کارایی داشته و روشنایی مناسبی را داشته باشند چراغ های LED هستند اما جیپ در SUV های خود از مدلی خاص از LED ها استفاده کرده که به زیبایی آن کمک بسزایی می کنند اما IIHS به زیبایی نمره ای نمیدهد و امنیت برای آن از اهمیت بالاتری برخوردار است از این رو به دلیل نداشتن نور کافی در تاریکی مطلق به چراغ های این چروکی عنوان ” ضعیف ” داده شده تا نتواند در بین بهترین SUV های تاریخ از نظر امنیتی قرار گیرد. قیمت مدل ویژه ی این چروکی 23.945 دلار تعیین شده و می توان مدل ساده ی آن را با قیمت 26.450 دلار تهیه نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.