حذف لایک در اینستاگرام جدید و فیسبوک | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

حذف لایک در اینستاگرام جدید و فیسبوک

حذف لایک در اینستاگرام جدید

حذف لایک در اینستاگرام : اگر کمتر به چیزهای قلابی در فضای مجازی بپردازیم، اینترنت جای بهتری بود؟ اینستاگرام تلاش می کند پاسخ این سوال را پیدا کند.

چگونه فیلم طولانی در پست اینستاگرام بگذاریم ؟

چطور از بلاک اینستا خارج شویم ؟

مخفی کردن لایک در اینستاگرام و فیسبوک ؛ ویژگی جدید این کمپانی

چند ماه پیش، اینستاگرام طراحی اش را کمی تغییر داد. در مدل جدید اینستاگرام دیگر تعداد کل لایک های یک پست نشان داده نمی شود. شما می توانید تمام کسانی که عکس ها و ویدیوهای شما را لایک کرده اند، ببینید اما لایک های پست دیگران را چطور؟ نگران نباشید!
در حالی که این کمپانی چیز زیادی از آزمایش هایی که قرار است انجام شود، فاش نکرده ، به نظر می رسد می خواهد آزمایشش را گسترش دهد. این طرح که ابتدا در کانادا اجرا شد، در 6 کشور دیگر هم عملی می شود: ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند.
کاربران کانادایی گزارش دادند که دیروز لایک های پست هایشان برگشته است. اینستاگرام تایید کرد که آزمایش در کانادا ادامه پیدا خواهد کرد. به نظر می رسد دوباره لایک ها حذف شده اند.
حذف لایک در اینستاگرام به چه منظور انجام می شود ؟ اینستاگرام می گوید علت این امر آن است که کاربران به عکس ها و ویدیوها توجه کنند و نه به لایک ها.
به عبارت دیگر، هنگامی که لایک ها در معرض دید عموم قرار دارد، مردم خیلی به آن ها توجه می کنند. مخاطبان دائماً لایک ها را بررسی می کنند، آن هایی که کم لایک گرفته اند را مسخره می کنند و یا برای پست های خودشان لایک می خرند. اگر یک پست زیاد لایک نگیرد، مردم آن ها را حذف می کنند تا سایر عکس ها پرطرفدار باقی بمانند. در تئوری، پنهان کردن لایک ها باعث نمی شود که لایک ها از چشم صاحب صفحه پنهان بماند، بنابراین می تواند پست های مختلف را ارزیابی کند بدون آن که نگران تاثیر تعداد لایک ها بر روی مخاطبین باشد.
اینستاگرام در یک بنر تغییر جدید را به کاربر اطلاع می دهد. در قسمت لایک ها نوشته می شود: Liked by username and others و تعداد لایک ها مشخص نیست.

منبع techcrunch

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.