Ultimate magazine theme for WordPress.

حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 فریب خورد

حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10

حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 : گلکسی S10 و S10 پلاس هر دو مجهز به سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر صفحه نمایش هستند که سامسونگ ادعا می کند از دیگر تکنولوژی های مشابه در بازار امن تر و دقیق تر است. با این حال، هنوز هم ممکن است به اندازه کافی در همه موارد امن نباشد. imgur darkshark این موضوع را ثابت کرده است.
اثر انگشت چاپ شده با پرینتر سه بعدی ، گوشی گلکسی S10 را فریب داد
در پست ارسالی توسط Imgur، darshark ، جزئیات فریب خوردن حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 ، توسط اثر انگشت چاپ شده با چاپگر سه بعدی را می توان به راحتی مشاهده کرد. این در حالیست که روش او بسیار ساده بوده و نیازی به خواندن رمان جاسوسی نمی باشد ؛ از اینرو همیشه این واقعیت وجود دارد که فن آوری هایی را شرکت ها ، فوق العاده امن می دانند ، به سادگی فریب می خورند و این چیزی است که باید نگران آن بود.
به گفته darshark ، او عکسی از اثر انگشت خود را که بر روی بطری شیشه ای قرار داشته با استفاده از گوشی های هوشمند خود گرفته و سپس بوسیله فتوشاپ برای افزایش کنتراست تصویر، ایجاد ماسک آلفا و برای جزئیات ارتفاع و عمق از 3D مکس استفاده کرده است؛ بعد از آن بوسیله چاپگر LCD AnyCubic Photon، یک تصویر سه بعدی از اثر انگشتش را چاپ کرده و آن را جهت فریب دادن حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 بکار برده.
همچنین darshark برای اطمینان خاطر از اینکه همه موارد به درستی کار خواهد کرد ، سه مرتبه این چاپ را تکرار کرده اما با یک بار انجام ، گوشی به راحتی فریب خورده است، چاپ 3d میتواند تلفن را به همان سادگی که انگشت واقعی برای باز کردن گوشی بکار می رود ، باز کند. او همچنین گفته که می تواند نتایج بهتری را با استفاده از دوربین DSLR تولید نماید. همچنین بوسیله یک لنز تله ای می توان برای جعل اثر انگشت از سراسر اتاق یا حتی موارد دیگر استفاده کرد و این موضوع باعث می شود برخی از سوالات جدی در رابطه با امنیت و حریم خصوصی پیش آید.
هر دو شرکت کوالکام و سامسونگ حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 را به عنوان سطح امنیتی جدیدی تبلیغ کرده اند. با این حال،darshark ثابت کرد که سنسورهای اثر انگشت، در وضعیت فعلی آنها در گوشی های هوشمند، به اندازه ای که توقع داریم، ​​ایمن نیستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.