حسگر زوم اپتیکال 5X برای گوشی Galaxy S11 وارد آزمون نهایی می شود | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

حسگر زوم اپتیکال 5X برای گوشی Galaxy S11 وارد آزمون نهایی می شود

حسگر زوم اپتیکال 5X : سامسونگ به زودی دوربین Galaxy S11 را آزمایش می کند. بر اساس رسانه ی محلی TheElec، متخصص تولید سوکت تست در کره ی جنوبی MecaTech Systems، برای دوربین پریسکوپ S11 سوکت تست تولید می کند.

زوم اپتیکال 5X

سوکت تست که توسط MecaTech Systems تولید می شود، برای تست نهایی قطعات قبل از مونتاژ نهایی به کار می رود. پس اگر مگاتک در حال تامین سوکت تست برای پرچم دار بعدی سامسونگ است، یعنی سامسونگ کاملاً تصمیمش را برای لنزهایی که می خواهد در S11 استفاده کند، گرفته است.
انتظار می رود S11 از زوم اپتیکال 5X برخوردار باشد و نسبت به زوم 2X جهش بزرگی را تجربه کند. این پرچم دار از لنز 108 مگاپیکسلی ISOCELL Bright HMX برخوردار خواهد بود که با لنز 12 مگاپیکسلی استفاده شده در S10 و نوت 10 تفاوت زیادی دارد.
سامسونگ در سال های گذشته زیاد به افزایش تعداد مگاپیکسل توجه نکرده و تمرکز خود را بیشتر به عکاسی در نور کم و سایر موارد معطوف کرده است. اما از آنجا که رقبای چینی رقم مگاپیکسل را بالا برده اند، سامسونگ هم به این فکر افتاده که مگاپیکسل ها را افزایش دهد.
Galaxy S11 احتمالاً در هفته ی سوم فوریه رونمایی می شود و تا آن زمان اخبار و شایعات زیادی منتشر می شود. زمان صحت اخبار را تایید یا رد می کند. تنها چیزی که می دانیم این است که S11 با اندروید 10 و UI جدید به بازار می آید.

گوشی سامسونگ Galaxy S11 چه شکلی است

تاریخ رونمایی گوشی سامسونگ S11 کی خواهد بود ؟

گوشی سامسونگ Galaxy S11 Plus با سیستم اسلایدر بزرگتر

منبع sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.