حل مشکل قطع شدن تماس هنگام مکالمه در گوشی A70 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

حل مشکل قطع شدن تماس هنگام مکالمه در گوشی A70

تماس های تلفنی در زندگی امروزی نقش به سزایی دارند. پیشتر تلفن های همراه فقط برای برقراری تماس و تبادل پیامک استفاده می شدند. بعد از پیشرفت فن آوری ، کاربران به سمت تلفن های هوشمند روی آوردند. تلفن های هوشمند، قابلیت های زیادی دارند. اما گاهی مصرف کنندگان با مشکلات جدی روبرو می شوند. برخی از دارندگان A70 می گویند، در هنگام دریافت تماس تلفنی نمی توانند به آن پاسخ دهند. از آنجا که این تلفن پر از ویژگی است، عملکرد تماس تحت تاثیر قرار گرفته است. گزارش هایی مبنی بر مشکلاتی در میکروفن و در تماس های تلفنی منتشر شده است. برخی از کاربران با مشکل قطع شدن تماس هنگام مکالمه مواجه شده اند. اگر در دریافت و برقراری تماس مشکل دارید، نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

قطع شدن تماس هنگام مکالمه در گوشی A70

قطع شدن تماس حین مکالمه یکی از مشکلات آزار دهنده است. برخی از مردم از قطع شدن تماس چند دقیقه پس از برقراری شکایت می کنند. معمولاً کاربران تنظیمات گوشی را تغییر می دهند، اولین کاری که باید کرد این است که دستگاه را ریست کرد تا به تنظیمات اولیه برگردد. برای ریست کردن دستگاه، به صفحه ی خانه بروید. بر روی گزینه ی Settings ضربه بزنید. بر روی general ضربه بزنید. Restart & reset را انتخاب کنید. بر روی Network settings reset and Reset ضربه بزنید. پیامی بر روی صفحه ظاهر می شود که از شما می خواهد ریست شدن گوشی را تایید کنید. چند لحظه صبر کنید تا فرآیند انجام می شود.
از منوی تنظیمات Cache را پاک کنید. وارد تنظیمات شوید. بر روی Apps ضربه بزنید. برنامه ی Phone را پیدا کنید. بر روی clear cache ضربه بزنید.
اگر برنامه ی Phone را پیدا نکردید؛ از صفحه ی خانه وارد تنظیمات شوید. بر روی Storage > Cached data ضربه بزنید. بر روی OK ضربه بزنید.
قسمت Cache را پاک کنید. دکمه ی پاور را فشار دهید و نگه دارید تا گوشی خاموش شود. دکمه ی بالا بردن صدا را با دکمه ی پاور فشار دهید تا لوگوی اندروید پدیدار شود؛ سپس هر دو دکمه را رها کنید. در حالت ریکاوری، گزینه های متعددی می بینید، باید Wipe cache partition را با دکمه ی پاور انتخاب کنید. با ری استارت کردن دستگاه از حالت ریکاوری خارج شوید.
سیم کارت، قلب تلفن همراه است که امکان تماس و رد و بدل کردن پیام را فراهم می کند. VoLTE نیز به شما اجازه می دهد از اینترنت استفاده کنید. بنابراین می توانید تنظیمات را تغییر دهید و این گزینه را فعال کنید. به تنظیمات تلفن همراه بروید. در تنظیمات Mobile networks را باز کنید. سپس به VoLTE بروید و تماس VoLTE را روشن و خاموش کنید.
در برخی موارد، کاربران در دریافت تماس با مشکل مواجه می شوند. آن ها می توانند با دیگران تماس بگیرند اما نمی توانند پاسخگوی تماس های دریافتی باشند. بعضی ها به روشن و یا خاموش بودن گزینه ها توجه نمی کنند، اگر flight mode روشن باشد، نمی توانید به تماس پاسخ بدهید. برای حل کردن این مشکل، مطمئن شوید که Flight Mode خاموش است. بر روی گزینه ی Flight mode ضربه بزنید. گوشی را برای 30 ثانیه خاموش کنید و مجدداً روشن کنید.

"<yoastmark

دلیل دیگر قطع شدن تماس های گوشی هنگام مکالمه

گاهی اوقات به دلیل مشکل در شبکه، سیگنال افت می کند. بعضی ها از افت کردن سیگنال در حین تماس تلفنی شکایت می کنند. در برخی مناطق شبکه پوشش خوبی ندارد، از برقراری تماس در آن مناطق خودداری کنید. اگر سیگنال خوب است اما نمی توانید تماس برقرار کنید، ممکن است مشکل نرم افزاری داشته باشید. به تنظیمات بروید. بر روی Apps ضربه بزنید. بر روی Call ضربه بزنید. بر روی Caller ID ضربه بزنید. گزینه ی Network Default را در حالت روشن قرار دهید.
برای به روزرسانی، به تنظیمات دستگاه بروید و بر روی Advanced ضربه بزنید. بر روی System updates ضربه بزنید. بر روی Check for update ضربه بزنید. اگر به روزرسانی موجود بود بر روی Ok ضربه بزنید. بر روی Download ضربه بزنید. منتظر بمانید تا فرآیند به روزرسانی انجام شود و سپس دستگاه را ریستارت کنید.
بعضی از دارندگان A70 گزارش داده اند که گاهی در حین مکالمه نمی توانند صدای طرف مقابل را بشنوند. این ایراد سخت افزاری نیست بلکه مسبب آن یک باگ نرم افزاری است. کافی است گوشی را ریستارت کنید. گوشی را خاموش کنید و در حالت Safe Mode آن را روشن کنید. دکمه ی پاور را فشار دهید و نگه دارید. بر روی صفحه بر Restart ضربه بزنید و دکمه ی پاور را تا زمانی که دستگاه روشن شود، نگه دارید. اگر دستگاه در حالت Safe Mode خوب کار می کند، باید برنامه هایی که اخیراً دانلود کرده اید، حذف کنید.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

از صفحه ی خانه، وارد تنظیمات شوید. بر روی Manage Applications ضربه بزنید. برنامه ی مورد نظر را انتخاب کنید. گزینه ی Uninstall را انتخاب کنید. بر روی OK ضربه بزنید تا تایید کنید.
اگر تلفن شما زنگ نمی خورد، مشکل سخت افزاری است و نمی توان با ترفندهای نرم افزاری آن را برطرف کرد. اگر میکروفن کار نکند هم مخاطب صدای شما را نمی شوند و هم شما صدای مخاطب را. قابلیت OK Google را غیرفعال کنید و ببینید مشکل حل می شود یا خیر. در نهایت می توانید ریست فکتوری کنید. ریست کردن دستگاه باعث می شود آیتم های معیوب و مشکل زا حذف شوند.
برای غیرفعال کردن OK Google، به تنظیمات گوشی بروید. Language & Input را پیدا کنید و بر روی option ضربه بزنید. گزینه ی Voice Input را انتخاب کنید. بر روی Gear settings ضربه بزنید. OK Google را باز کنید. قابلیت OK Google detection را غیرفعال کنید. تلفن را ریستارت کنید و بررسی کنید که مشکل حل شده باشد.
برای فکتوری ریست کردن، ابتدا از داده های گوشی بکاپ بگیرید. سپس گوشی را خاموش کنید و به شارژ بزنید. دکمه ی پاور را به همراه دکمه ی کم کردن صدا فشار دهید. دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید و دکمه ی پاور را رها کنید. دکمه ی کم کردن صدا را نگه دارید و گزینه ی Delete all user data and reset all settings را انتخاب کنید و تایید کنید. در آخر دکمه ی پاور را فشار دهید تا گوشی ریست شود.

منبع gadgetfeatures

نظرات بسته شده است.