Ultimate magazine theme for WordPress.

خودرو های بی ام و و خودرو های بنز 2024 بدون نیاز به راننده

خودرو های بی ام و و خودرو های بنز

شرکت های بنز و بی ام در آغاز سال 2019 میلادی طراحی خودرو های بی ام و و خودرو های بنز با سیستم های خودران را آغاز کردند و اکنون به نتیجه های مثبتی دست پیدا کردند و ایده های درخشانی دارند که می خواهند در آینده از آنها استفاده کنند. این شرکت ها اعلام کرده اند که سطح 4 سیستم خودران را را طراحی کرده اند که می تواند تمامی وظایف یک راننده را شبیه سازی و اجرا کند. البته برای داشتن اطمینان بیشتر از درست اجرا کردن وظایف ، بنز و بی ام و در این خودروها رانندگانی را قرار داده تا در صورت بروز حادثه بتوانند از آسیب رسیدن به خودرو و محیط جلوگیری به عمل آورند. این خودروها با سیستم خودران و سیستم پارکینگ خودکار با توجه به اعلام شرکت های آلمانی از سال 2024 به بازار عرضه خواهند شد.

برای اجرا کردن این طرح ، بی ام و و کارخانه ی مالک مرسدس یعنی دایملر با یکدیگر همکاری کرده و 1.200 متخصص را در زمینه ی سیستم راننده ی خودکار در تیم های مختلف مشغول به کار کرده که تعدادی از آنها در مرکز تحقیقات بی ام و در نزدیکی مونیخ بوده و تعدادی دیگر دو مرکز متفاوت رانندگی و تست دایملر خواهند بود. گروه بی ام و در این باره گفته : ” این تیم ها بر روی سیستم های دستیار راننده ، سیستم خودران و طراحی حسگرها ، طراحی میزان فضای ذخیره سازی و از همه مهمتر سیستم عامل مدیریت خودران کار خواهند کرد.”

شرکت بی ام و قصد دارد خودروهایی را با سیستم خودران سطح 3 روانه ی بازار کند و دایملر در حال همکاری با Bosch بوده تا خودروهایی را با سیستم خودران سطح 3 در سال جاری میلادی روانه ی بازار کند. شرکت های آلمانی برتر تولید کننده ی خودرو یعنی دایملر و بی ام و قصد دارند پس از اتمام طراحی سیستم خودران سطح 4 ، به طراحی تاکسی های بی سرنشین یا robo-Taxi برای استفاده در سطح شهر بپردازند.

ارائه ی خودروهایی با سیستم خودران سطح 4 آن هم در 5 سال ، کاری بس دشوار است ، شرکت هایی نظیر Uber و Tesla با استفاده از فناوری مشابه در خودروهای خود با مشکلاتی بزرگ مواجه شده و با ضررهایی چندین میلیون دلاری مواجه شده اند. هوش مصنوعی نیز اکنون با مشکلاتی بزرگ مواجه بوده و نمی تواند اشخاص و کامیونت ها را در جاده ها شناسایی کند.

پورشه کاین کوپه ٬ تفاوتی بین مدل‌ های توربو و پایه قائل شد

پورشه 911 2019 سریعترین خودرو بر روی شن

آئودی S8 2020 با موتور قدرتمند 563 اسب بخار هیبریدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.