خودرو Karma GT طراحی شده توسط Pininfarina | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

خودرو Karma GT طراحی شده توسط Pininfarina

" خودرویی جذاب و استثنایی برای تمام جاده ها "

خودرو Karma GT طراحی شده توسط Pininfarina

خودرو Karma GT : نمایشگاه ” هفته ی خودروی مونتری ” همیشه تعدادی از کارخانه های تولید خودرو ، علاقمندان به آنها ، فعالین در زمینه ی خودرو و تازه های دنیای خودرو را در یک جا جمع می کند. بسیاری از تولیدکنندگان خودرو در این نمایشگاه زیباترین محصولات خود را به نمایش گذاشته تا هنر خود را به رخ دیگر رقبا بکشند. امسال در میان این کارخانه ها ، شرکت خودروسازی Karma نیز دیده می شود.

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

4 ویژگی برتر پورشه 911 2020

شرکت Karma در روز پنج شنبه اعلام نمود که می خواهد برای رونمایی از نخستین خودروی GT خود در آمریکای شمالی از ساحل Pebble Beach استفاده کند. این خودرو که توسط یکی از نامدارترین طراحان خودرو در جهان به نام Pininfarina طراحی شده ، نخستین بار در نمایشگاه خودروی شانگهای در چین به همراه دو خودروی Karma دیگر به نمایش گذاشته شده است.

البته اگر دیگر مدل های Karma را دیده باشید شاید با خودتان بگویید که چقدر ظاهر این خودرو مشاب به دیگر مدل یعنی Karma Revero است ، اما شاید بهتر باشد نگاهی دقیقتر بیندازید. پینینفارینا این خودروی GT را در قالب یک کوپه طراحی کرده ، درب های پشت را حذف کرده ، یک موتور برقی به آن اضافه کرده و در مجموع یک خودروی اسپرت فوق لوکس را تولید کرده که می تواند از نظر زیبایی در کنار میباخ قرار بگیرد. اکنون که برای ساخت این خودرو از بدنه ی Revero استفاده شده ، به یک انتخاب کاملا مناسب برای تهیه تبدیل شده و باید دید که چه زمانی Karma آن را به بازار می فرستد.

خودرو Karma GT
خودرو Karma GT

البته مدل GT Pininfarina تنها خودرویی نخواهد بود که به نمایش گذاشته خواهد شد و این شرکا از مدل پلاگین هیبرید Revero GT که یک نمونه ی بازسازی شده بوده و از فناوری خودروسازی Fisker در آن استفاده شده رونمایی به عمل خواهد آورد. موتور GT قرار گرفته در آن جای خود را به یک موتور BMW سه خطی داده و سبک تر بوده و تا بتواند مسافت بیشتری را در یک بار شارژ بپیماید. ساختار درونی و اتاق خودرو نیز تغییر یافته که تصمیم درست بوده زیراب بدنه ی مدل OG هفت سال پیش ساخته شده بود.

منبع cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.