دانلود اپلیکیشن Google Stadia روی کامپیوتر به عنوان اپلیکیشن کروم | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دانلود اپلیکیشن Google Stadia روی کامپیوتر به عنوان اپلیکیشن کروم

شما هم می توانید Google Stadia را از طریق مرورگر Chrome اجرا کنید و هم آن را به صورت یک Chrome App دانلود کرده و استفاده نمایید. در صورت داشتن یک حساب کاربری Stadia Pro اگر به وب سایت Stadia بروید مستقیما به صفحه ای خواهید رفت که در آن لیست بازی های قابل دسترسی نوشته شده و می توانید آنها را اجرا کنید. اما اگر می خواهید بازی ها را بدون باز کردن کرم اجرا کنید ، این امکان را خواهید داشت تا آن را از طریق دانلود اپلیکیشن کرومی یا Chrome App آن اجرا نمایید.

برای دانلود Chrome App باید ابتدا با صفحه ی Stadia بروید :

برای اینکه بتوانید اقدام به دانلود اپلیکیشن Google Stadia کنید باید به وب سایت آن رفته و نسخه ی اپلیکیشنی آن را دانلود نمایید. رفتن به وب سایت Stadia در حال حاضر تنها روشی است که می توانید نسخه ی Chrome App آن را دریافت کنید.

زمانی که به وب سایت Stadia وارد شدید می توانید گزینه ای که دنبالش هستید را در سمت راست تولبار پیدا کنید. در این قسمت یک + قرار گرفته و زمانی که روی آن میزنید گزینه ی Install Stadia پدیدار می شود و پس از انتخاب از شما خواسته می شود تا نصب شدن Stadia را تایید کنید و با تایید و زدن روی Install اپلیکیشن کروم استادیا روی سیستم شما نصب خواهد شد.

دسترسی به اپلیکیشن استادیا از منوی استارت

اگر اپلیکیشن کروم استادیا را نصب کرده باشید اکنون می توانید از منوی استارت به آن دسترسی پیدا کنید. البته از آنجایی که یک برنامه ی ویندوزی نبوده به ترتیب الفبا قرار نگرفته و نمی توانید آن را پیدا کنید. از این رو قدر خواهید بود تا آن را از منوی Recently added پیدا کنید که معمولا در بالای لیست قرار گرفته. کافیست آن را کشیده و به جستجوگر اضافه کنید تا همیشه بتوانید از آن استفاده کنید. حتی می توانید یک میانبر کرومی مخصوص آن ایجاد کرده تا از دسکتاپ به صورت مستقیم قابل دسترسی باشد. با انجام این کار زمانی که اپلیکیشن را باز کنید به عنوان یک زبانه ی تازه در کروم اجرا می شود. البته داشتن اپلیکیشن مخصوص موجب خواهد شد تا بتوانید آن را بجای یک زبانه در جستجوگر ، در پنجره ای جداگانه اجرا نمایید. این کار موجب می شود تا کروم به صورت کلی اجرا نشده و میزان کمتری از رم سیستم شما درگیر اجرا آن شود.

در مجموع می توانیم بگوییم که این روشی ساده و سریع برای دسترسی به سرویس آنلاین بازی گوگل یعنی Stadia می باشد. اگر در مورد نحوه ی عملکرد استادیا کنجکاوید و می خواهید بدانید که چه بازی هایی و چه نحوه ای قابل دسترسی هستند ، استفاده از این روش می توانید شما را به خواسته تان برساند.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع va.news-republic

نظرات بسته شده است.