دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید برای کودکان با هدف آموزش | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید برای کودکان با هدف آموزش

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید برای کودکان با هدف آموزش

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : تلفن های هوشمند در واقع برای کودکان ساخته نشده اند اما حالا تبدیل به بهشت کودکان شده اند و اولین اسباب بازی آن ها در دنیا هستند. به جای تلاش بیهوده برای دور کردن بچه ها از این دستگاه های خوش خط و خال، بهتر است از پلی استور استفاده کنیم تا هوش آن ها را تقویت کنیم. پلی استور دنیایی از بازی هایی اندرویدی است که برای رشد ذهنی کودکان، مهارت های تحلیلی و آموزش مفید هستند. 

در حالی که بازی های مسابقه ای و بازی های معمایی زیادی بر روی پلی استور قرار دارند، والدین دوست ندارند بچه هایشان به سمت بازی های اعتیادآور بروند. بنابراین بازی هایی که برای کودکان طراحی شده اند مناسب ترین نوع بازی برای شکوفایی خلاقیت بچه ها هستند. در این مطلب چند بازی جذاب و در عین حال مفید برای بچه ها معرفی می شوند.

نخستین بازی اسنپ چت برای سیستم عامل اندروید و IOS ارائه شد

بازی رزیدنت اویل 6 پرطرفدارترین بازی فروش 9 میلیون نسخه ای

معرفی بهترین بازی های اندروید 2019

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Endless ABC

نکات مثبت: بهبود توانایی واژه سازی، آموزش اشکال

نکات منفی: نبود حالت های مختلف رقابتی

دانلود

این بازی توسط یک استودیوی توسعه دهنده به نام  Originator Inc. ساخته شده است. این بازی از حیث گرافیک و انیمیشن بسیار جذاب است. برای انجام بازی باید حروف به هم ریخته را مرتب کرد و واژه ساخت. این بازی همچنین رنگ ها و اشکال را به کودکان آموزش می دهد. اگر کودک واژه ی درست بسازد، معنی واژه نمایش داده می شود. 

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Play and learn science

نکات مثبت: روش جذاب برای یادگیری قوانین فیزیک، گرافیک بسیار خوب

نکات منفی: این بازی خیلی زود پیش می رود و مرحله های ست خیلی زود پدیدار می شوند

دانلود

این بازی برای یادگیری قوانین ابتدایی فیزیک و علوم عالی است. این بازی برای بچه ها چالش هایی ایجاد می کند و از آن ها می خواهد کارهای روزانه مثل نگهداری از گل و باغبانی را انجام دهند. کارهایی که بچه ها به راحتی تشخیص می دهند. این بازی بچه ها را تشویق می کند که علم را در زندگی هر روزه ی خود ببینند و قدرت مشاهده را در آن ها تقویت می کند. این برنامه شامل 15 بازی با موضوعات اصلی علمی می شود که مسائل ابتدایی را به خوبی به کودک آموزش می دهد. 

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Jack’s House

نکات مثبت: صداهای تشویق کننده و ناظر، امکان تشخیص اشکال پیچیده توسط کودک

نکات منفی: انتخاب های خیلی محدود

دانلود

این بازی یکی از بهترین بازی های موجود برای کودکان است. این برنامه دارای ورژن پرداختی است که مراحل بیشتر و جذاب تری دارد. اما اگر علاقه ای به پرداخت ندارید می توانید ورژن رایگان آن را بازی کنید. این بازی برای سن های مختلف حتی بچه های نوپا تنظیم می شود. 

با بازی های کوچک آن، منطق، توجه، حافظه و قدرت تشخیص رنگ در کودک رشد پیدا می کند. گرافیک رنگارنگ با انیمیشن های جذاب، صداهای دلپذیر و موزیک شاد باعث می شود که کودک از بازی خسته نشود. 

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Puzzingo Puzzles

نکات مثبت: قابلیت تعاملی بی نظیر، تمرکز بر روی حروف و اشیای معمول 

نکات منفی: تعداد بازی های ضمیمه آزاردهنده است.

دانلود

این بازی اندرویدی که برای کودکان طراحی شده، دارای رابط کاربری با انیمیشن های جذاب می باشد. این بازی دارای ویدیوها و صداهایی است که به کودکان مبتلا به اوتیسم، مبتلا به لکنت و کودکان با نیازهای خاص کمک می کند. 

Puzzingo 8 پازل رایگان با صد واژه دارد. به علاوه نمایش روزانه ی رایگان این برنامه کودکان را از این بازی دلزده نمی کند. 

ABC Kids:

نکات مثبت: پخش به موقع صداها و مسابقات جذاب، جایزه های تشویقی

نکات منفی: سادگی زیاد و خسته کنندگی

دانلود

ABC Kids یک بازی رایگان برای آموزش صداها و الفباست که برای کودکان جذاب است. این برنامه شامل یک سری بازی دنباله دار می شود که به بچه ها در یادگیری حروف، آواها و الفبا کمک می کند و به آن ها تمرین می دهد. ABC Kids فقط برای بچه ها نیست، بلکه والدین هم می توانند قسمتی از بازی را برعهده بگیرند. بزرگسالان می توانند وارد تنظیمات شوند و وضعیت معلم را برای خود انتخاب کنند. در این صورت گزارش ها را می خوانند  و عملکرد کودک خود را بررسی می کنند. 

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Dinosaur Pet

نکات مثبت: گرافیک خوب

نکات منفی: تبلیغات زیاد و پولی بودن بیشتر بازی

دانلود

این بازی زیاد آموزشی نیست اما با گرافیک رنگارنگ و دلچسبی که دارد بچه ها را سرگرم می کند. بازی به این صورت است که بچه ها باید از یک دایناسور بامزه مراقبت کنند. از کودک خواسته می شود تا مراقب دایناسور باشد، به او غذا بدهد، او را بشوید و غیره. این بازی حس همدردی را که هیچ وقت در مدارس آموزش داده نمی شود را به کودک آموزش می دهد و کم کم کودک رفتارهای مراقبتی از خود نشان می دهد. 

دانلود پرطرفدارترین بازی های اندروید : Brain Games

نکات مثبت: چندین بازی متنوع

نکات منفی: بازی در مراحل بالا بسیار سخت است.

برنامه ی Brain games مجموعه ای از بازی های خوب برای کودکان است. حالت های هیجان انگیز مختلفی وجود دارد که شامل تمرین های روزانه و چالش می شود. هر دو حالت دارای بازی های معمایی، بازی ریاضی، بازی های منطقی و بهبود حافظه می باشد. 

بعد از تکمیل تمرین ها و به پایان رساندن چالش ها، جایزه های تشویقی به کودک داده می شود. این بازی، از بهترین بازی هایی است که بر روی پلی استور وجود دارد.

منبع phoneyear

نظرات بسته شده است.